چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مسابقات فوتبال و والیبال پیشکسوتان ناشنوایان

مهدی نصیبی دبیر فدراسیون ورزش های ناشنوایان از برگزاری مسابقات فوتبال و والیبال پیشکسوتان ناشنوایان به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی ناشنوایان در تهران خبر داد.
 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ مهدی نصیبی دبیر فدراسیون با اعلام این خبر گفت : پس از تشکیل کمیته پیشکسوتان و انتخاب رئیس و اعضای آن ، جلساتی با حضور دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون و اعضای کمیته برگزار و مقرر گردید به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی ناشنوایان مسابقات قهرمانی کشور در دو رشته فوتبال و والیبال به میزبانی هیئت استان تهران در مهرماه برگزار گردد.
 
 وی پیرامون برگزاری این مسابقات اظهار داشت : مسابقات طبق مقررات فدراسیون جهانی برگزار می شود و طی مکاتبه ای با هیات های استانی از آنها خواسته شده تا ۱۷ شهریور ماه اسامی خود را به کمیته فنی فدراسیون اعلام نمایند.
 
 نصیبی در پایان ضمن تشکر از نگاه ویژه رئیس فدراسیون به کمیته پیشکسوتان ، گفت : امسال دومین دوره مسابقات در رشته فوتبال و اولین دوره در رشته والیبال را برگزار خواهیم کرد و امیدوار هستیم با پیگیری های کمیته پیشکسوتان و همکاری ریاست انجمن فوتبال و فوتسال ناشنوایان ، در رشته های دیگر نیز مسابقات برگزار گردد.
 


١٥:٠٤ - چهارشنبه ٩ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٢٤٥٣    /    تعداد نمایش : ٩٢٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: