چاپ        ارسال به دوست

گرامیداشت هفته جهانی معلولین ؛

برترین های مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان معرفی شدند

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان گرامیداشت هفته جهانی معلولین با قهرمانی تیم البرز و معرفی نفرات برتر پایان یافت.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان گرامیداشت هفته جهانی معلولین ، از صبح امروز – چهار شنبه 9 آذرماه در تهران آغاز شد و در پایان (در رده سنی بزرگسالان) تیم البرز با  125 امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های لرستان و تهران با امتیازهای 117 و 82 دوم و سوم شدند.

 نفرات برتر رده جوانان و بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند.

 (جوانان)

 وزن 57 کیلوگرم:

 1- علیرضا رمضانی از اصفهان

 2- امیرحسین پاکزاد از خراسان رضوی

 3- محمد مهدی پورقلی از اردبیل

 

 وزن 61 کیلوگرم:

 1- شاهرخ شکوهی از خراسان رضوی

 2- مهدی گندمکار از اصفهان

 

 وزن 65 کیلوگرم: 

 1- ابوالفضل محمدی از تهران

 

وزن 70 کیلوگرم: 

1- سید امیرعباس رزاقی از اصفهان

2- امیرحسین آدینه زاده از خراسان رضوی

 

 وزن 79 کیلوگرم: 

 1- بهنیا امامی از کردستان

2- سید یاشار حسینی از کرمانشاه

3- وحید اکبرزاده از خراسان رضوی

 

 وزن 92 کیلوگرم: 

1- حسین کاظمی از اصفهان

2- محمدحسین رحیمی از کرمانشاه

 

 وزن 125 کیلوگرم:

 1- ابوالفضل محمدحسنی از البرز

 

(بزرگسالان)

 

 وزن 57 کیلوگرم:

 1- محمد محمدی از همدان

 2- ابوالفضل جامه دار از خراسان رضوی

 3- وحید شیردل از اردبیل  

 

  وزن 61 کیلوگرم:

1- افشین زینی از البرز

2- بهزاد جابری از لرستان  

 

 وزن 65 کیلوگرم: 

1- محمد حقی از آذربایجان شرقی

2- مجید فلاحی از فارس

3- مهرداد آخوندی از تهران  

 

وزن 70 کیلوگرم: 

 1- محمد زارعی از کردستان

 2- احمد قاسمی از آذربایجان شرقی

 3- سجاد طاهریان از البرز  

 

 وزن 74 کیلوگرم: 

 1- حسین دریکوند از لرستان

 2- علی رضایی از تهران

 3- منصور شاهی از اردبیل

 

وزن 79 کیلوگرم: 

 1- حسین نوری از اردبیل

 2- محمد حسین حاجتی از تهران

 3- مسعود زمان زاده از البرز  

 

وزن 86 کیلوگرم:

 1- حمیدرضا کنعانی از مازندران

 2- علی مرادی از لرستان

 3- سید علی عباس پور  

 

 وزن 92 کیلوگرم: 

 1- عرفان ستاری از البرز

 2- حسین سیفلو از آذربایجان غربی

 

 وزن 97 کیلوگرم:

 1- حسن مدانلو از مازندران

 2- محمدرضا شعبانی از البرز  

 

 وزن 125 کیلوگرم: 

 1- محمدرسول قمرپور از البرز

 2- علی شکیبازاده از آذربایجان غربی  

 3- مهدی مسیبی از تهران

 

در پایان این مسابقات و با حضور مهدی نصیبی دبیر ، دکتر فراهانی نایب رئیس آقایان و علیرضا بسیح مسئول کمیته فنی فدراسیون ، دکتر زند مدیرفنی تیم ملی کشتی ، مروت نیا دبیر انجمن کشتی ناشنوایان ، خوش منظر رئیس کمیته داوران هیأت کشتی تهران ، تعدادی از روسای هیأت ها و سرپرستان و مسئولین تیمها ، احکام قهرمانی ، مدال ها و کاپ نفرات و تیم های برتر اهدا گردید. 


١٦:٣٥ - چهارشنبه ٩ آذر ١٤٠١    /    شماره : ٢٥٣٤    /    تعداد نمایش : ١٤٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: