چاپ        ارسال به دوست

نهمین دوره بازی های آسیایی 2019 ناشنوایان / هنگ کنگ

مصاحبه رئیس انجمن فوتبال و فوتسال ناشنوایان

رئیس انجمن فوتبال و فوتسال ناشنوایان: با قدرت به مسابقات آسیایی و قهرمانی جهان خواهیم رفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، فرهاد سلکی رئیس انجمن فوتبال و فوتسال ناشنوایان با اشاره به برگزاری اردوهای تیم های فوتبال و فوتسال، اظهار داشت: چهارمین اردوی تیم ملی فوتسال در کردستان و فوتبال در اردبیل در حال برگزاری است و خوشبختانه شرایط هر دو تیم مطلوب است. 
رئیس انجمن فوتبال و فوتسال ناشنوایان  در ادامه گفت: با تاکید ریاست محترم فدراسیون، اردوها را در استانهای مختلف برگزار میکنیم و جا داره تشکر ویژه ای از روسای استانهای کردستان، مازندران و اردبیل داشته باشم که شرایط خوبی را برای برگزاری اردوها فراهم کردند. 
سلکی با اشاره به اعزام دو تیم فوتبال و فوتسال ناشنوایان به بازی های آسیایی، گفت: تمام تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج در این دوره از بازیها داریم و فوتسالیست های ناشنوای کشورمان کار سختی در پیش رو دارند و بعد از بازيهای آسیایی به سوئیس اعزام و در مسابقات قهرمانی جهان شرکت خواهند کرد و امیدواریم بهترین نتایج را کسب کنند. 
ایشان در ادامه افزود : برای ایجاد انگیزه در میان ورزشکاران، ریاست محترم فدراسیون آقای تیشه گران و بنده در هر دو اردوی برگزار شده در استانها حضور یافتیم، روز گذشته نیز شخصا در اردوی تیم فوتبال در اردبیل حاضر شدم و ضمن تقدیر از کادر فنی، پاداشی به اعضای تیم اهدا کردیم و انشالا در اردوی بعد تیم فوتسال که در تهران برگزار می گردد نیز در کنار فوتسالیست های عزیزمان حاضر و پاداش آنها را اهدا خواهیم کرد. 
رئیس انجمن فوتبال و فوتسال ناشنوایان در پایان ابراز امیدواری کرد با حضور دو سرمربی کاربلد آقای محمد حسین ضیایی سرمربی فوتبال و آقای علی رعدی سرمربی فوتسال، بهترین نتایج را در بازيهاي آسیایی 2019 هنگ کنگ کسب و از عنوان قهرمانی دفاع نماییم.
 


١٠:١٤ - پنج شنبه ٢٠ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٠١    /    تعداد نمایش : ٣٧٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: