چاپ        ارسال به دوست

فدراسیون ناشنوایان : هدایت‌ها و حمایت‌های مقام معظم رهبری فصل الخطاب و مایه دلگرمی است

فدراسیون ورزش های ناشنوایان ضمن قدردانی از بیانات مقام معظم رهبری آنها را فصل‌الخطاب دانست.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح در بخش هایی از سخنانشان به موضع‌گیری‌های برخی چهره‌های ورزشی و هنری اشاره و خاطرنشان کردند: از نظر من این موضع‌گیری‌ها هیچ اهمیتی ندارد و نباید در مورد آنها حساسیت به خرج داد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: جامعه هنری و ورزشی ما سالم است و در آن عناصر مؤمن و با شرف کم نیستند و موضع‌گیری چند نفر ارزشی ندارد.

ایشان افزودند: تطبیق اینکه موضع‌گیری آن‌ها عناوین مجرمانه دارد یا نه با قوه قضاییه است ولی از لحاظ عمومی، موضع‌گیری این افراد ارزشی ندارد و جامعه هنری و ورزشی با این مواضع دشمن شادکن آلوده نخواهد شد.

بر همین اساس فدراسیون ورزش های ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران ضمن قدردانی از بیانات حکیمانه، روشنگرانه و ارزشمند مقام معظم رهبری، آن را فصل الخطاب دانسته و در دستور کار قرار خواهد داد.

همچنین منویات و اشراف کامل ایشان به مسائل ورزش، همواره ترسیم نقشه راه این فدراسیون است.

فدراسیون ورزش های ناشنوایان و جامعه بزرگ ورزش ناشنوایان ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های اصیل امام خمینی (ره) اعلام می‌‎دارد که هدایت‌ها و حمایت‌های مقام معظم رهبری در سخت ترین شرایط و بزنگاه‌های تاریخی پیوسته برای خادمان انقلاب اسلامی و خدمتگزاران ملت شریف و بزرگوار مایه دلگرمی بوده است.


١٤:٣٨ - چهارشنبه ١٣ مهر ١٤٠١    /    شماره : ٢٤٧٩    /    تعداد نمایش : ٩٧١٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: