چاپ        ارسال به دوست

میزبانی ایران برای نخستین مسابقات قهرمانی کاراته ناشنوایان جهان

 دکتر محمد رضا فضلی رئیس انجمن کاراته ناشنوایان روند آمادگی تیم ملی کاراته ناشنوایان را تشریح نمود‌‌.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ دکتر فضلی گفت: تیم های ملی کاراته ناشنوایان در رشته های کومیته انفرادی، کاتا انفرادی، کاتا تیمی و کومیته تیمی آماده شرکت در نخستین مسابقات قهرمانی جهان در روزهای پایانی آبان 1400 در تهران می باشند.
 
کاراته بانوان چهارمین اردوی خود را از ۸ مهرماه مهر و در بخش آقایان از امروز در تهران آغاز شده است . در جریان برگزاری اردوهای ارزیابی 27 کاراته کای آقا و 20 کاراته کای خانم به این اردو دعوت شدند که با طی مراحل ارزیابی توسط مربیان و کادر فنی تیم های ملی کاراته ترکیب اصلی خود را خواهند یافت.
 
دکتر فضلی در ادامه رویکرد انجمن و کادر فنی را بکارگیری حداکثری از کاراته کاهای نخبه ناشنوا در قالب تیم های ملی است تا حتی المقدور از تمامی ظرفیت کاراته ناشنوایان برای شرکت در این رقابت ها بهرهمند شویم.
 
دکتر فضلی توضیح داد : در فرایند برگزاری اردوها، شاخص های آمادگی جسمانی، مهارتی، پیکری و ذهنی قهرمانان ارزیابی و برنامه ریزی تمرینات آمادگی با تکیه بر این اطلاعات تنظیم و یا اصلاح می گردند.
 
وی در پایان از ریاست محترم فدراسیون، آقای دکتر مهران تیشه گران و همکارانشان که زمینه برگزاری با کیفیت اردوها را فراهم نموده اند، سپاسگزاری کرد و با اشاره به تفاهم نامه منعقده تاکید کرد که میزبانی نخستین مسابقات قهرمانی کاراته ناشنوایان جهان رویدادی بین المللی است که با همکاری و مشارکت فدراسیون کاراته برگزار می شود.
 


١٢:٤٨ - دوشنبه ١٢ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٢١٧٤    /    تعداد نمایش : ٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: