چاپ        ارسال به دوست

کاروان صدای ايران با شعار موفقیت در سکوت"

پیشنهاد ایران برای میزبانی مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان

 فدراسیون ورزش های ناشنوایان ایران خواستار میزبانی مسابقات جهانی کشتی در همه رده های سنی شد. 
 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ مسئولان فدراسیون ناشنوایان ایران در حاشیه بازیهای المپیک ۲۰۲۱ برزیل، به رییس کمیته بین المللی ورزش های ناشنوایان پیشنهاد دادند تا میزبان رقابت های جهانی کشتی در همه رده های سنی به ایران تعلق بگیرد.
 
در این دیدار پرازولا رییس کمیته بین المللی ورزش های ناشنوایان ضمن ابراز خرسندی از حضور کاروان ورزش ایران در بیست و‌ چهارمین دوره بازیهای المپیک ناشنوایان در برزیل، گفت: ایران با برگزاری مسابقات جهانی تکواندو و کاراته (زنان و مردان) در سال گذشته توانمندی خود را ثابت کرد و نشان داد که می تواند، میزبان سایر رشته های ورزشی نیز باشد.
 
وی با بیان این که ایران نماینده آسیا در المپیک برزیل است، افزود: امیدوارم در این بازیها شاهد افتخارآفرینی های ورزشکاران ایران باشیم.
 
رییس کمیته بین المللی ورزش های ناشنوایان با اشاره به حضور بیش از ۸۰ کشور در بیست و چهارمین دوره بازیهای المپیک ناشنوایان، گفت: بیش از ۸۰ کشور و چهار هزار و ۱۵۰ ورزشکار از کشورهای مختلف برای حضور در این رویداد وارد برزیل شده اند و امیدوارم میزبان خوبی در این دوره از بازیها باشیم.
 
همچنین دکتر تیشه گران رییس فدراسیون ورزش های ناشنوایان گفت: با توجه به این که میزبانی مسابقات آسیایی دوومیدانی ناشنوایان قرار بود، امسال در ایران برگزار شود، به لهستان واگذار شد، امیدوارم با موافقت فدراسیون جهانی، میزبانی مسابقات جهانی کشتی در همه رده های سنی در سال ۲۰۲۳ به ایران داده شود.
 
 
 


١٧:٠٩ - شنبه ١٠ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ٢٣٣٨    /    تعداد نمایش : ٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: