چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس فدراسیون ناشنوایان با مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران

 دکتر تیشه گران  رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان با حضور در اداره کل ورزش و جوانان مازندران با دکتر رنگرز مدیرکل ورزرش و جوانان استان دیدار و گفت و گو کرد.
 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ در این دیدار که امروز (دوشنبه ششم تیرماه) و با حضور دکتر محمد پرگر رئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه، عبدالرضا قلندری معاون توانبخشی بهزیستی استان و نیکخو مشاور مدیرکل انجام شد، دو طرف در خصوص همکاری های دوجانبه برای توسعه ورزش های ناشنوایان تبادل نظر کردند.
 
دکتر رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن خوشامدگویی به رئیس فدراسیون ناشنوایان ، آمادگی خود را برای میزبانی رویدادهای مهم ملی و بین المللی ورزش ناشنوایان در استان مازندران اعلام کرد.
 
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خواستار تعامل بیشتر هیات ورزش های ناشنوایان استان با فدراسیون در جهت توسعه و پیشرفت رشته های مختلف ورزشی شد.
 
دکتر تیشه گران نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری های اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، آمادگی خود را برای توسعه همکاری ها در جهت رشد و پیشرفت ورزش های ناشنوایان در استان و استفاده از پتانسیل این استان در مسیر توسعه ورزش ناشنوایان اظهار داشت.


١٩:٢٥ - دوشنبه ٦ تير ١٤٠١    /    شماره : ٢٤٣١    /    تعداد نمایش : ١٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: