چاپ        ارسال به دوست

گرامیداشت هفته جهانی معلولین ؛

برترین های مسابقات قهرمانی کشور کشتی فرنگی ناشنوایان معرفی شدند

 مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان گرامیداشت هفته جهانی معلولین با قهرمانی تیم آذربایجان شرقی و معرفی نفرات برتر پایان یافت.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان گرامیداشت هفته جهانی معلولین ، از صبح امروز – سه شنبه 8 آذرماه در تهران آغاز شد و در پایان (در رده سنی بزرگسالان) تیم آذربایجان شرقی با  157 امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های لرستان و تهران با امتیازهای 156 و 121 دوم و سوم شدند.

 

نفرات برتر رده جوانان و بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند.

 

(جوانان)

📌وزن 55 کیلوگرم:

1⃣ مهدی بزی از سیستان و بلوچستان

2⃣ حسین پورزایی از البرز

3⃣ محمدامین علیپور از لرستان

 

📌وزن 60 کیلوگرم:

1⃣ علی قربانی از اردبیل

2⃣ امیررضا اسماعیلی از لرستان

 

📌وزن 63 کیلوگرم: 

1⃣ یزدان سبزیان از البرز

2⃣ محمد امین ملک پور از لرستان 

 

📌وزن 67 کیلوگرم

1⃣ محمد باقری از آذربایجان شرقی

2⃣ آرمان گراوند از لرستان

3⃣ سید محمد رجبی از البرز 

 

📌وزن 72 کیلوگرم

1⃣ مهدی میرزایی از البرز

 

📌وزن 77 کیلوگرم

1⃣ محمد مبین پورشبان از البرز

 

📌وزن 82 کیلوگرم:

1⃣ حسین حسینی از چهارمحال و بختیاری

 

📌وزن 87 کیلوگرم

1⃣ مهدی علیدادی از چهارمحال و بختیاری 

 

📌وزن 130 کیلوگرم: 

1⃣ محسن جمالی از اصفهان

2⃣ علیرضا نامدار از البرز

 

(بزرگسالان)

📌وزن 55 کیلوگرم:

1⃣ علی وطن پرست از خوزستان

2⃣ عارف غلامی از اصفهان

3⃣ جواد میرزایی از خراسان رضوی 

 

📌وزن 60 کیلوگرم:

1⃣ سید صادق ابوالوفایی از لرستان

2⃣ مصطفی یحیایی از خراسان رضوی 

3⃣ مراد رضایی از البرز

 

📌وزن 63 کیلوگرم: 

1⃣ مهدی صدری از آذربایجان شرقی

2⃣ پویا رضایی از لرستان

3⃣ مهدی تقی پور از خراسان رضوی 

 

📌وزن 67 کیلوگرم: 

1⃣ مهدی بخشی از آذربایجان شرقی

2⃣ شهاب رحیمی از آذربایجان غربی

3⃣ مجتبی اولادقباد از خراسان رضوی 

 

📌وزن 72 کیلوگرم: 

1⃣ علی کریمی از آذربایجان شرقی

2⃣ علی کریمی نیا از لرستان

3⃣ علی پارسا از خراسان رضوی

 

📌وزن 77 کیلوگرم: 

1⃣ اصغر کریمی از آذربایجان شرقی

2⃣ رضا اسماعیلی از تهران

3⃣ مهدی رستمی از لرستان 

 

📌وزن 82 کیلوگرم:

1⃣ شیرزاد مهکی از لرستان

2⃣ محمد جواد زراعت پیشه از فارس

3⃣ مصطفی نوایی از تهران 

 

📌وزن 87 کیلوگرم: 

1⃣ مسلم دهقانی از فارس

2⃣ اصغر خوش زمان از آذربایجان شرقی

3⃣ امیرحسین رستمی از مرکزی 

 

📌وزن 97 کیلوگرم: 

1⃣ بهنام زایرقراملکی از آذربایجان شرقی

2⃣ محمد نظرزاده از اصفهان 

3⃣ مجتبی جوانمرد از لرستان 

 

📌وزن 130 کیلوگرم: 

1⃣ محمد مهدی خزاعی از همدان

2⃣ احمد امینی از تهران 

3⃣ محمدرضا صدری از اردبیل

 

🔶 در پایان این مسابقات و با حضور دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون، مهدی نصیبی دبیر ، دکتر فراهانی نایب رئیس آقایان و علیرضا بسیح مسئول کمیته فنی فدراسیون ، دکتر زند مدیرفنی تیم ملی کشتی ، مروت نیا دبیر انجمن کشتی ناشنوایان ، تعدادی از روسای هیأت ها و سرپرستان و مسئولین تیمها ، احکام قهرمانی ، مدال ها و کاپ نفرات و تیم های برتر اهدا گردید.


٢٠:١٠ - سه شنبه ٨ آذر ١٤٠١    /    شماره : ٢٥٣٢    /    تعداد نمایش : ١٣٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: