چاپ        ارسال به دوست

پایان زمان ثبت نام داوطلبین حضور در انتخابات فدراسیون ورزش های ناشنوایان

نام نویسی کرم اله علیمرادی ، رمضانعلی دولو و مهران تیشه گران در دهمین روز از ثبت نام داوطلبین حضور در انتخابات فدراسیون ورزش های ناشنوایان.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون ورزش های ناشنوایان، در روز آخر ثبت نام از داوطلبین حضور در انتخابات فدراسیون ورزش های ناشنوایان کرم اله علیمرادی ، رمضانعلی دولو  و مهران تیشه گران شرکت کردند .

ضمنآ مهران تیشه گران که تا به امروز عهده دار مسئولیت دبیری فدراسیون بودند قبل از ثبت نام استعفای خود را خطاب به معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ، به دبیر مجمع انتخابات فدراسیون تحویل دادند .

پیش از این مسعود فراهانی طجر ، عارف سعیدی ،کاظم نظم ده ، سعید کاظمی و افشین داوری لطف آبادی با حضور در فدراسیون روند ثبت نام خود را تکمیل کرده بودند.

زمان ثبت نام از داوطلبین حضور در انتخابات این فدراسیون تا 10 روز کاری بود که امروز یکشنبه 27 آبان ماه زمان ثبت نام داوطلبین تصدی ریاست فدراسیون ورزش های ناشنوایان به پایان رسید و پس از پایان مهلت ثبت نام، مدارک داوطلب ها  برای وزارت ورزش و جوانان ارسال ، تا پس از تایید نهایی آنان، زمان برگزاری مجمع انتخاباتی از سوی وزرات مذکور اعلام شود.


١٤:٥٣ - يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٤١٨    /    تعداد نمایش : ٢٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: