چاپ        ارسال به دوست

جام مرحوم مرتضی بنایی ؛

تیم میزبان قهرمان مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان شد

چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان جام مرحوم مرتضی بنایی با قهرمانی تیم میزبان(البرز) پایان یافت. 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ در پایان چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور جام مرحوم مرتضی بنایی، در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان که از روز گذشته در خانه کشتی کرج آغاز شده بود تیم البرز با ۵۷۹ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، تیم خراسان رضوی با ۳۱۱ امتیاز نایب قهرمان و تیم مازندران با ۳۰۵ امتیاز سوم شد.
 
نتایج دومین روز در دو رده سنی نوجوانان و امید نیز به شرح زیر اعلام گردید. 
 
⏪رده سنی نوجوانان 
 
وزن 45 کیلوگرم :
1. علیرضا رمضانی(اصفهان)
2. امیر مهدی کرمی(البرز)
 
وزن 48 کیلوگرم :
1. امیر حسین گلشنی راد(خراسان شمالی)
2. محمد امین آزاد بخت(لرستان)
3. علی اعرابی(خراسان رضوی)
 
وزن 55 کیلوگرم :
1. شاهرخ شکوهی(خراسان رضوی)
2. عباس یارمطاقلو(همدان)
3. حسین پورزارع(البرز)
 
وزن 60 کیلوگرم :
1. مهدی رحیمی(مازندران)
2. محمد رضا واحدی(البرز)
3. محسن گلستانی(خراسان رضوی)
 
وزن 65 کیلوگرم :
1. مسلم عبدی(همدان)
2. مهدی میرزایی)البرز)
3. امیر حسین آدینه(خراسان رضوی)
 
وزن 71 کیلوگرم :
1. امیر محمد قلی نیا( مازندران)
2. یاشار حسینی( کرمانشاه)
3. محمد جواد جابر( خراسان رضوی)
 
وزن 80 کیلوگرم :
1. حسین کاظمی(اصفهان)
2. وحید اکبرزاده(خراسان رضوی)
 
وزن 92 کیلوگرم :
1. ابوالفضل محمد حسنی نور(البرز)
2. سامان فقیری(تهران)
 
⏪رده سنی امید 
 
وزن 57 کیلوگرم :
1. محمد محمدی سروش(همدان)
2. رضا طاهری(هرمزگان)
3. افشین زینبی(البرز)
 
وزن 61 کیلوگرم :
1. محمد رضا کمالی مهد(همدان)
2. علی مومیوند(مازندران)
3. سجاد طاهریان(البرز)
 
وزن 65 کیلوگرم :
1. علیرضا کاظمی(قزوین)
2. هاوری علی نژاد(تهران)
3. امیررضا دیوسالار(مازندران)
 
وزن 70 کیلوگرم :
1. محمد دوه چی(آذربایجان شرقی)
2. محمد حسن نتاج(مازندران)
3. سجاد مومیوند(البرز)
 
وزن 74 کیلوگرم :
1. حسین همی پور(لرستان)
2. علی اصغر شریفی( آذربایجان شرقی)
3. محمد مبین پورشمسیان( البرز)
 
وزن 79 کیلوگرم :
1. حمیدرضا کنعانی(مازندران)
2. ساجد خان محمدی(آذربایجان شرقی) 
3. حسن عباسی(خراسان رضوی)
 
وزن 86 کیلوگرم :
1. شیرزاد مهکی(لرستان)
2. عرفان ستاری(البرز)
3. علی عباس پور(اصفهان)
 
وزن  97 کیلوگرم :
1. علی شکیبازاده(آذربایجان غربی)
2. امیر حسین بالاپور(البرز)
 
وزن 125 کیلوگرم :
1. سعید فروتن نژاد(همدان)
2. فریدون مهدی پور(مازندران)
3. امیر حسین فریدون زاده(البرز)
 
کاپ و مدال برترین ها، توسط حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون ناشنوایان، رضایی رئیس انجمن کشتی ناشنوایان، سیروس پور سرپرست مسابقات، کولیوند معاون اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، کاظمی فرد مسئول کمیته فنی فدراسیون، ایزدبین رئیس هیأت ناشنوایان استان البرز و رضایی منش سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ناشنوایان به تیم ها و نفرات برتر اهدا گردید. 
 
 
 


١٩:٠١ - جمعه ٢٢ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٧٠    /    تعداد نمایش : ٤٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: