چاپ        ارسال به دوست

یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ؛

تیم البرز قهرمان مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان شد

چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با قهرمانی تیم البرز پایان یافت. 
 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ در پایان چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان که از روز گذشته در خانه کشتی اهواز آغاز شده بود تیم البرز با 580 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، تیم لرستان با 370 امتیاز نایب قهرمان و تیم اصفهان با 259 امتیاز سوم شد.
 
نتایج دومین روز در دو رده سنی نوجوانان و امید نیز به شرح زیر اعلام گردید. 
 
⏪رده سنی نوجوانان 
 
وزن 45 کیلوگرم :
1. علیرضا رمضانی (اصفهان)
2. علیرضا نعمتی پور (لرستان)
 
وزن 51 کیلوگرم :
1. محمد امین آزادبخت (لرستان) 
2. علی غفاری (البرز)
 
وزن 55 کیلوگرم :
 1. حسین پورزارع (البرز)
2. محمد امین ملکی (لرستان)
 
وزن 60 کیلوگرم :
1. یزدان سبزیان (البرز)
2. آرمان گراوند (لرستان)
 
وزن 65 کیلوگرم :
1. علی محمودی نیا (لرستان)
2. مهدی میرزایی (البرژ)
 
وزن 80 کیلوگرم :
1. حسین  حسینی (چهارمحال و بختیاری)
2. حسین کاظمی (اصفهان)
3. آرش عبدولی (لرستان) و اسماعیل رنود (خراسان شمالی) 
 
وزن 92 کیلوگرم :
1. مهدی علیمرادی (چهارمحال و بختیاری)
2. ابوالفضل محمد حسینی (البرز)
 
⏪رده سنی امید 
 
وزن 55 کیلوگرم : 
1. عارف غلامی (اصفهان)
2. افشین رستمی (البرز)
3. حسین رحیمی (خراسان شمالی) و پیمان فیض الوار (لرستان)
 
وزن 60 کیلوگرم :
1. مهدی تقی پور (خراسان رضوی) 
2. پوریا رضایی (لرستان)
3. حسین ابراهیمی (البرژ)
 
وزن 63 کیلوگرم :
1. علی ابراهیمی (اردبیل)
2. رضا یاری پور (خوزستان) 
3. محمد جواد یوسفی (مازندران) و محمد حسین نریمانی (اصفهان)
 
وزن 67 کیلوگرم :
1. مجتبی اولادقباد (لرستان)
2. علیرضا عبدی (تهران)
3. بهزاد معرفت (اردبیل) و احمد علیزاده (البرز)
 
وزن 72 کیلوگرم :
1. اصغر کریمی (آذربایجان شرقی) 
2. رضا اسماعیلی (تهران)
3. مهدی رستمی (لرستان) و هادی علیزاده (البرز)
 
وزن 77 کیلوگرم :
1. عرفان عبد غیور (اردبیل)
2. محمد حقی (آذربایجان شرقی)
3. حسین همی پور (لرستان) و امیرحسین نوروزی (البرز)
 
وزن 83 کیلوگرم :
1. شیرزاد مهکی (لرستان)
2. ساجدخان محمدی (آذربایجان شرقی)
3. اسماعیل نظری (البرز) و محمدرضا قمقمه (اردبیل)
 
وزن 87 کیلوگرم :
1. علی غفاری (البرز)
2. یوسف احمدی (مرکزی)
3. ابوالفضل عرب (اصفهان) و علی اصغر شریفی (آذربایجان شرقی) 
 
وزن  97 کیلوگرم :
1. محمدرضا صدری (اردبیل)
2. محمد نظرزاده (اصفهان)
3. امیرحسین بالاپور (البرز)
 
وزن 130 کیلوگرم :
1. امیرحسین فریدون زاده (البرز)
2. سید امیدرضا نعمت پور (لرستان)
3. محمد افرازی (اردبیل) 
 
کاپ و مدال برترین ها، توسط  مهران تیشه گران (رئیس فدراسیون) ، حمید بنی تمیم (دبیر فدراسیون) ، رضایی (رئیس انجمن کشتی ناشنوایان) ، سیروس پور (سرپرست مسابقات) ،نصیری (معاون اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان) و سایر مسئولین به تیم ها و نفرات برتر اهدا گردید.
 
لازم بذکر است خسرو کارآمد قهرمان و پیشکسوت کشتی ناشنوایان و بهروز مبشری از پیشکسوتان ورزش ناشنوایان به دعوت مسئولین فدراسیون در این مسابقات حضور داشتند. 
 
 
 
 
 
 
 


١٦:٢٧ - جمعه ٢٧ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٠٣    /    تعداد نمایش : ٥٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: