چاپ        ارسال به دوست

مهران تیشه گران :

استان آذربایجان شرقی در بحث ورزشهای ناشنوایان جزو دو سه استان برتر کشور است

رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان در مجمع انتخاباتی هیأت استان آذربایجان شرقی گفت: از کاندیداهایی که احساس مسئولیت کرده و برای حضور در هیأت اعلام نامزدی کردند تشکر می کنم که انرژی خود را برای خدمت به این قشر جامعه ورزش کشور صرف خواهند نمود.
به گزارش روابط عمومی فدارسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی؛ مهران تیشه گران با حضور در مجمع انتخاباتی هیأت آذربایجان شرقی اظهار داشت: از کاندیداهایی که احساس مسئولیت کرده و برای حضور در هیأت اعلام نامزدی کردند تشکر می کنم که انرژی خود را برای خدمت به این قشر جامعه ورزش کشور صرف خواهند نمود. 
 
رئیس فدراسیون ناشنوایان گفت: استان آذربایجان شرقی در بحث ورزشهای ناشنوایان جزو دو سه استان برتر کشور است و ما در فدراسیون حساب ویژه ای روی قهرمانان استان در مسابقات جهانی و المپیک باز کرده ایم.
 
رئیس مجمع انتخاباتی هیأت ورزش های ناشنوایان آذربایجان شرقی ادامه داد: بنده به نوبه خود از تلاشهای چندین ساله آقای فطانت خواه قدردانی می‌کنم چرا که ایشان سهم ویژه ای در رشد ورزش ناشنوایان استان و حتی کشور داشتند. 
 
تیشه گران افزود: من متأسف می شوم وقتی می بینم که در طول تاریخ 65 ساله این فدراسیون، این ورزش آنطور که باید و شاید شناخته نشده، حتی برای ورزشکاران ناشنوای کشور انجام نشده و آنها به حقوق حقه خود نرسیده اند. ورزشکاران ناشنوای کشور در نهایت مظلومیت از مواهب افتخاراتشان بی نصیب هستند. حتی خیلی ها نمی دانند المپیک ناشنوایان برگزار می شود در حالیکه 24 دوره این رقابتها برگزار شده است.
 
رئیس فدراسیون ورزشهای ناشنوایان کشور ادامه داد: تقویم مسابقات جهانی در سال آتی پررونق است و به امید خدا ما نیز ورزشکارانمان را برای مسابقات اعزام خواهیم کرد. 
 


١٦:٢٠ - شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٨٥٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: