چاپ        ارسال به دوست

استاندار خراسان شمالی:

خراسان شمالی آماده برگزاری مسابقات جهانی ناشنوایان است

استاندار خراسان شمالی گفت: برای برگزاری مسابقات جهانی و اردوهای تیم های ملی ورزشی ناشنوایان در استان آمادگی داریم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از استانداری خراسان شمالی ؛ دکتر محمد علی شجاعی در دیدار رئیس فدراسیون ناشنوایان کشور که در محل سالن جلسات استانداری خراسان شمالی برگزار شد، اظهار کرد: برای تقویت حوزه ورزش ناشنوایان استان برنامه‌ریزی خواهیم داشت.

استاندار خراسان شمالی ادامه داد: برای برگزاری مسابقات جهانی و اردوهای تیم‌های ملی ورزشی ناشنوایان در استان آمادگی داریم چرا که بنده اعتقاد دارم تا وقتی که رفت و آمدها به استان صورت نگیرد سطح ورزش استان ارتقا نمی‌یابد.

وی افزود: کار درست را در استان انجام می‌دهیم و به دنبال حرف‌های مخالفان انگشت شمار که به دنبال خاموش ماندن چراغ حوزه ورزش در استان هستند، نخواهیم بود.

در این دیدار مهران تیشه گران، رئیس فدراسیون ناشنوایان کشور نیز اظهار کرد: اقدامات استاندار خراسان شمالی در حوزه ورزش در کشور و استان قابل توجه و درخشان بوده است بنابراین خیال فدراسیون‌ها بابت پیگیری امور ورزشکاران در استان راحت است.

وی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته ورزش ناشنوایان خراسان شمالی در سال گذشته از رتبه ٢٧ به ١٣ کشوری ارتقا یافته است.

تیشه گران گفت: ورزشکاران ناشنوا در ١٧ رشته ورزشی فعالیت می‌کنند و تا کنون افتخارات زیادی را در عرصه بین‌المللی کسب کرده‌اند اما اعتبارات این فدراسیون اندک است و باید توجه بیشتری به آنان داشته باشیم.


٠٨:٢٢ - شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٨٧٠    /    تعداد نمایش : ٦٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: