چاپ        ارسال به دوست

دیدار مهران تیشه گران با مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان 

مهران تيشه گران رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان در سفر به استان گیلان با مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان دیدار و در خصوص توسعه ورزش ناشنوایان در استان بحث و گفتگو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ مهران تیشه گران رئیس فدراسیون در سفر به استان گیلان به همراه فاطمه اسماعیل زاده سرپرست هیات ناشنوایان استان با مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار کردند.

در این نشست ضمن معارفه فاطمه اسماعیل زاده به عنوان سرپرست‌ جدید هیات ناشنوایان استان در خصوص توسعه و گسترش ورزش های مدال اور ناشنوایان در استان و همچنین فعالیت سایر رشته ها در استان گیلان بحث و تبادل نظر شد.

رئیس فدراسیون ناشنوایان در این نشست گفت: هیات های استانی به عنوان بازوان قدرتمند فدراسیون نقش مهمی در تقویت پایه های ورزش ناشنوایان دارند و باید با برنامه ریزی های صحیح و تلاش در راستای توسعه رشته های ورزشی و جذب ناشنوایان گام بردارند.

بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: استان گیلان از پتانسیل خوبی در رشته های ناشنوایان برخوردار است و استعدادهای خوبی در این رشته در حال فعالیت هستند که امیدواریم با تلاش بیشتر اعضاء هیات شاهد توسعه و گسترش این رشته های ورزشی و افتخارآفرینی جوانان گیلانی در میادین مختلف باشیم.

در پایان این دیدار ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله کریم لیاقت جو ، حکم فاطمه اسماعیل زاده سرپرست جدید هیأت ورزش های ناشنوایان به ایشان اهدا شد.

 


١٦:٣٦ - پنج شنبه ٥ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٨٧٤    /    تعداد نمایش : ٥٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: