چاپ        ارسال به دوست

لغو کلیه مسابقات جهانی ناشنوایان تا پایان ۲۰۲۰

مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان از لغو مسابقات جهانی فوتبال ، کشتی ، کاراته و تکواندو خبر داد و گفت : از سوی کمیته بین المللی ورزش های ناشنوایان کلیه مسابقات ناشنوایان لغو و به سال 2022 موکول شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ مهران تیشه گران رئیس فدراسیون اظهار کرد: با توجه به شیوع موج دوم کرونا، از سوی کمیته بین المللی ورزش های ناشنوایان ICSD کلیه مسابقاتی که در سال ۲۰۲۰ پیش بینی شده بود، لغو و به زمان دیگری موکول و مسابقات جهانی فوتبال، کشتی، کاراته و تکواندو که قرار بود نیمه دوم سال برگزار شود به ۲۰۲۲ موکول شد.
 
وی گفت: به دلیل تداخل مسابقات جهانی با المپیک ناشنوایان از فدراسیون جهانی درخواست کردیم که این مسابقات در سال ۲۰۲۲ برگزار شود تا از نظر اقتصادی مشکلی برای اعزام تیم ها نداشته باشیم.
 
تیشه گران گفت: المپیک ناشنوایان آذرماه 1400 در برزیل برگزار خواهد شد  و ما سعی داریم در ۶ رشته ورزشی در این مسابقات حضور پیدا کنیم و در فوتبال و بسکتبال برای شرکت در المپیک ناشنوایان باید در انتخابی المپیک شرکت کنیم که هنوز زمان برگزاری انتخابی مشخص نیست.
 
رئیس فدراسیون همچنین از تعطیلی استخر و سالن بدنسازی مجموعه ورزشی ناشنوایان خبر داد و گفت: با توجه به شیوع کرونا استخر و سالن بدنسازی ناشنوایان که از اول تیر فعالیت خود را آغاز کرده بود با دستور ستاد ملی مقابله با کرونا وزارت ورزش و جوانان تعطیل شد ، بنابراین فعلا هیچ برنامه ای نداریم تا زمانی که ستاد مجوز برگزاری اردوها و مسابقات را اعلام نماید.


٠٩:٤٠ - سه شنبه ٣١ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٨٨٢    /    تعداد نمایش : ٧٦١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: