چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین جلسه کمیته استعدادیابی فدراسیون ناشنوایان

در جلسه ای با حضور دبير فدراسیون ناشنوایان، مسئول استعدادیابی فدراسیون معرفی و برنامه های آتی این کمیته مصوب شد.
 
 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ در جلسه ای با حضور دکتر پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون،  زهرا داودی و مسعود فراهانی نواب رئیس فدراسیون و مسئولین کمیته های فنی و همگانی ، آزاده سفیداری به عنوان مسئول کمیته استعدادیابی ناشنوایان معرفی شد.
 
در ابتدای جلسه دکتر معتمدی ضمن خیرمقدم به اعضای حاضر ، اظهار امیدواری کرد توجه به سوابق درخشان مسئول جدید استعدادیابی،  بتوان فرآیند استعدادیابی در فدراسیون ناشنوایان را به صورت یک طرح ملی اجرا نمود.
 
سرپرست دبیری فدراسیون همچنین پیرامون مواردی از جمله اجرای طرح استعدادیابی، چگونگی و نحوه تشکیل ساختار و انجام فرآیند استعدادیابی توضیحاتی ارائه نمود. 
 
در ادامه جلسه کلیه اعضا با اشاره به مشکلات پیشرو در زمینه انجام فرآیند استعدادیابی ابراز امیدواری نمودند که با تلاش در جهت مرتفع نمودن مشکلات بتوان فرآیند استعدادیابی را به نحو شایسته در سراسر کشور اجرا نمود. 
 
در پایان پس از بحث و تبادل نظر پیرامون موارد مربوطه، مقرر گردید کلیه نفرات حاضر در جلسه پیشنهادات و راهکارهای خود را جهت اجرایی نمودن طرح استعدادیابی در جلسه بعد مطرح نمایند و برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری سمینار آموزشی استعدادیابی جهت کلیه مسئولین استعدادیابی هیات های استانی صورت گیرد.
 
 


١٠:٤٤ - شنبه ٤ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٨٨٥    /    تعداد نمایش : ٤٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: