چاپ        ارسال به دوست

رئیس انجمن هندبال ناشنوایان کشور خبر داد ؛

آغاز فعالیت هندبال ناشنوایان در قم

رئیس انجمن هندبال ناشنوایان کشور گفت: تیم هندبال ناشنوایان استان قم تشکیل شده و ورزشکاران این رشته در دو بخش آقایان و بانوان در حال پیگیری تمرینات خود می باشند.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از انجمن هندبال ناشنوایان ؛ علی حیات پور در سخنانی اظهار داشت: فعالیت رشته هندبال ناشنوایان در سطح کشور روزهای پرتلاشی را سپری می کند که درآینده نزدیک اتفاقات بسیار خوبی در این رشته رقم خواهد خورد.
 
وی عنوان کرد: یکی از اصول رشد و توسعه ورزش ناشنوایان، تعامل بین فدراسیون های ورزشی و به طبع آن هیات ورزشی استانی است که با برگزاری جلسات متعدد در سطح کشور و استان ها در پی محقق کردن این امر هستیم تا بیشتر از گذشته شاهد رشد و گسترش ورزش نابینایان باشیم.
 
رئیس انجمن هندبال ناشنوایان کشور بیان کرد: در جلساتی که با هیات هندبال و کادر اجرایی هیات ورزش ناشنوایان استان قم داشتیم به نتایج مشترک بسیار ارزشمندی رسیدیم که در حال حاضرشاهد شروع تمرینات ورزشکاران ناشنوایی قم در رشته ورزشی هندبال هستیم.
 
حیات پور ابراز کرد: با هماهنگی های به عمل آمده در حال حاضر هندبال ناشنوایان در قم در در دو بخش آقایان و بانوان شروع به فعالیت کرده که تمرینات این تیم ها در سالن نرجس مجموعه ورزشی جواد الائمه در حال پیگیری است.
 
وی خاطر نشان کرد: روز های یکشنبه از ساعت 18 تمرینات آقایان و روزهای پنچشنبه هر هفته از ساعت 15 تمرینات بانوان طبق برنامه به صورت منظم در حال برگزاری است و به طور چشم گیری شاهد رشد تعداد متقضایان شرکت در تمرینات هستیم.
 
 رئیس انجمن هندبال ناشنوایان کشور افزود: امیرحسین صفوی یکی از ورزشکاران موفق سال های نه چندان دور و مربیان نام آشنایی فعلی هندبال کشور به عنوان مربی در کنار ورزشکاران هندبالیست ناشنوایی قم حضور دارد.


٠٨:٢٤ - شنبه ٥ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٩٠٤    /    تعداد نمایش : ٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: