چاپ        ارسال به دوست

رئیس فراکسیون ورزش در بازدید از فدراسیون ناشنوایان:

حمایت تمام قد فراکسیون از ورزش ناشنوایان/ پیگیر مطالبات ورزشکاران ناشنوا هستیم

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با حضور در اردوی تیم های ملی فوتبال و کشتی ناشنوایان تأکید کرد: پیگیر مطالبات ورزشکاران ناشنوا هستیم.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ دکتر محمدمهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی با حضور در ورزشگاه شهید شیرودی از تمرینات تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران بازدید به عمل آورد.
 
تیم ملی ناشنوایان ایران در حال برگزاری اردوی آماده سازی برای حضور در مسابقات مقدماتی المپیک ناشنوایان به میزبانی ایران در کیش بوده و کادر فنی این تیم متشکل از محمدحسین ضیایی و بیژن ذوالفقارنسب مربیان خوش نام فوتبال کشورمان است.
 
رئیس فراکسیون ورزش در ادامه با حضور در سالن تمرین کشتی فدراسیون ناشنوایان از اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی ناشنوایان به مربیگری علیرضا رضایی دارنده مدال نقره المپیک سنگین وزن،  بازدیدی به عمل آورد.
 
دکتر فروردین در جریان این بازدیدها با تاکید بر ضرورت حمایت مجلس و دولت از ورزش ناشنوایان، عنوان کرد: همچنان خود را از جامعه بزرگ ورزش می دانم و از اینکه بتوانم خدمتی در جهت بهبود وضعیت ورزش ناشنوایان داشته باشم، افتخار می‌کنم .
 
وی ضمن ابراز خرسندی از اینکه در شرایطی که سلب میزبانی از تیم ملی فوتبال کشورمان و نمایندگان ایران در جام باشگاه‌های آسیا صورت گرفته، فدراسیون ناشنوایان موفق به اخذ میزبانی مسابقات مقدماتی المپیک ناشنوایان در کیش شده است، عنوان کرد: عملکرد فدراسیون ناشنوایان مثبت بوده و فراکسیون ورزش مجلس از ورزش ناشنوایان حمایت خواهد کرد.
 
رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی، حضور مربیان تراز اول فوتبال و کشتی در فدراسیون ناشنوایان را بیانگر عملکرد مثبت این فدراسیون دانست و تاکید کرد: قطعاً از وزیر ورزش خواهیم خواست در صورت کسب مدال در المپیک ناشنوایان آنچه که حق شما ورزشکاران ناشنوا است، پرداخت شود و مطالبات ورزشکاران نیز قطعا از وزارت ورزش پیگیری خواهد شد.
 
در این بازدید دکتر مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان ، دکتر ذوالفقارنسب مدیر فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان  ، مسعود فراهانی نایب رئیس آقایان فدراسیون و معاونان وی رئیس فراکسیون ورزش مجلس را همراهی ‌کردند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


٠٩:١٥ - دوشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٢٠٠٥    /    تعداد نمایش : ١٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: