چاپ        ارسال به دوست

احداث اولين مجموعه اختصاصى ورزشى،فرهنگى،اجتماعى ناشنوايان در كشور

حسين محمدی  رئیس هیات  ناشنوایان  استان فارس با مهندس طهماسبی شهردار منطقه پنج شيراز دیدار و گفتگو نمود .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از هیأت استان فارس، درابتداى اين دیدار مهندس طهماسبی ضمن  تشکر از حضور  محمدی در هیات  ورزش هاى ناشنوایان ، گفت :  منطقه پنج طبق  برنامه ریزی های  اساسی در نظر  دارد به بزرگترین  قطب  فرهنگی  ،اجتماعی  و ورزشی  شهرداری  تبدیل  شود  و دراین راه  آمادگی  هرگونه  همکاری  با هیات ها و باشگاه هاى ورزشى مختلف مى باشد.
رئیس هیات  ورزش هاى ناشنوایان نیز ابراز  امیدواری نمود با علاقه  و تمايلى که ایشان  از  خود در زمینه  فرهنگی  و  ورزشى نشان داده است ، منطقه پنج به  بزرگترین قطب  شهرداری  تبدیل  خواهد شد ایشان در ادامه به معرفی  هیات  ورزش هاى ناشنوایان ، ورزشکاران و قهرمانان و استعدادهاى بالقوه اين بخش پرداخت .
محمدى در این دیدار خواستار توجه شهردارى به علايم ترافيكى جهت ناشنوايان و اختصاص مجموعه ورزشی جهت ورزش قهرماني ، همگانى و سلامت اين قشر از جامعه شد.
زارعى مشاور شهردار نيز با اشاره به پتانسيل منطقه پنج جهت سرمايه گذارى  در بخش ورزش و اشتغالزايى جوانان رويكرد شهردارى را مثبت و قابل انعطاف دانست و در راه سلامت شهروندان و فرهنگ جامعه با آغوش باز پذيراى انتقادات و پيشنهادات سازنده ميباشيم.
در پایان طهماسبی قول مساعد داد که با بررسی های لازم قطعه زمینی برای  احداث اولین مجموعه اختصاصى ورزشی  ناشنوایان در کشور  را  داد.


٠٩:٢٣ - دوشنبه ٥ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ١٣٥٢    /    تعداد نمایش : ٣٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: