چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی نواب رئیس بانوان سرگروه استان ها

نشست هم اندیشی نواب رئیس بانوان سرگروه استانها در محل فدراسیون برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فدارسیون ورزش های ناشنوایان، نشست هم اندیشی نواب رئیس بانوان  سر گروه استان ها  صبح روز (چهارشنبه) با حضور زهرا داوودی  نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش های ناشنوایان و نواب رئیس استانهای کرمانشاه ، اصفهان ، تهران ، اردبیل و کرمان در محل فدراسیون  برگزار گردید.

در ابتدای این نشست زهرا داوودی نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش های ناشنوایان ضمن خیر مقدم به کلیه میهمانان ، گزارشی از جلسه ای که با نواب رئیسان بانوان استانها در بابلسر برگزار شده بود را ارائه کرد.

در این نشست در خصوص شاخص های ارزیابی عملکرد هیأتها در سال 96 در بخش بانوان ، چگونگی انتخاب نایب رئیس برتر سال ، رشته های ورزشی فعال ، برگزاری مسابقات ، جشنواره ها ، برنامه های ورزش همگانی،  فرهنگی و آموزشی در بین استانها ، اجرایی کردن فرآیند استعدادیابی در سراسر کشور و سایر موارد مطرح شده در این نشست بحث و تبادل نظر کردند .

در پایان موارد ذیل مورد تصویب اعضاء قرار گرفت :

1-   مصوب گردید نواب رئیس بانوان استانهای حاضر در جلسه در اسرع وقت و به منظور هماهنگی های لازم با نواب رئیس سایر استانهای تحت پوشش جلسه ای برگزار نمایند .

2-   مصوب گردید ، برنامه ریزی لازم در خصوص برگزاری دوره های دانش افزایی مربیان استانها صورت گیرد .

3-   کلیه استانها با حداکثر ظرفیت در مسابقات قهرمانی کشور شرکت نمایند .

4-   برنامه ریزی در خصوص فرآیند استعداد یابی در کلیه استانها صورت گیرد .

5- مسابقات بین استانی و مناطق به جهت توسعه ورزش ناشنوایان برگزار گردد .

همچنین در پایان این نشست حاضرین درجلسه ای با حسن سلگی (سرپرست فدراسیون)و مهران تیشه گران (دبیر فدراسیون )دیدار و گفتگو کردند .

 


١٥:٢٤ - چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٣٩٢    /    تعداد نمایش : ٢٧٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: