چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه کمیته استعدادیابی فدراسیون ناشنوایان برگزار شد

اولین جلسه کمیته استعدادیابی فدراسیون ناشنوایان به ریاست دکتر پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون در محل فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ در ابتدای جلسه دکتر معتمدی اظهار داشت : کمیته استعدادیابی از جایگاه بسیار مهمی در فدراسیون برخوردار است و با شناسایی استعدادهای نهفته در جامعه میتواند کمک شایانی در پشتوانه سازی و ارتقا ورزش ناشنوایان صورت پذیرد و خوشبختانه این شرایط برای جامعه ورزش کشور نیز از مدت ها قبل فراهم گردیده است.
 
در ادامه جلسه اعضای حاضر با توجه به دستور جلسه ارسالی نظرات خود را مطرح کردند و گزارشی از نحوه انجام امر استعدادیابی در فدراسیون که تاکنون انجام شد ارائه دادند و در ادامه هر یک از مسئولین پیشنهادات خود را مطرح کردند.
 
فعالیت هیات های استانی با محوریت منطقه‌بندی  ، شناسایی و پرورش نیروهای متخصص فدراسیون در زمینه استعدادیابی ، 
معرفی نمایندگان استعدادیابی هیات های استانی ، انعقاد تفاهنامه با فدراسیون های متناظر ، ساماندهی مربیان و بهره گیری افراد ناشنوای دارای مدرک مربیگری و واجدشرایط ، بازبینی تفاهم نامه با سازمان آموزش و پرورش استثنایی و تدوین آیین نامه در سطح قهرمانی با محوریت جوانان و نوجوانان از مهمترین مصوبات این جلسه بود.
 
در این جلسه زهرا داودی (نایب رئیس بانوان) ، دکتر سیدصلاح الدین نقشبندی (مسئول کمیته همگانی) ، علیرضا بسیح (سرپرست کمیته فنی)، جواهری و نجمه اسفندیاری حضور داشتند.

 


١٢:٢٠ - چهارشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٨٥٠    /    تعداد نمایش : ١٦٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: