چاپ        ارسال به دوست

دعوت از سجاد پیرایقرچمن (پرتابگر ناشنوا ) برای حضور در مرحله نهایی رقابت های دوومیدانی لیگ طلایی

قهرمان پرتاب دیسک المپیک ناشنوایان برای حضور در مرحله نهایی لیگ طلایی دوومیدانی دعوت شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون دو و میدانی طی بخشنامه ای زمان برگزاری مرحله نهایی رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی را پس از تغییر در زمان بندی اعلام کرد ، بر همین اساس به استناد مصوبه این بخشنامه مرحله نهایی مسابقات لیگ طلایی در بخش بانوان در روز دوشنبه 3 مهر ماه و در بخش آقایان نیز طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 5 و 6 مهرماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد و سجاد پیرآیقرچمن دارنده مدال طلا پرتاب دیسک در المپیک 2017 ناشنوایان سامسون ترکیه نیز به این مسابقات دعوت شد.
 
مواد مسابقات در بخش بانوان :
دو 100 متر، 400 متر، 1500 متر، 5000 متر، پرش طول، پرش سه گام، پرش ارتفاع، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک و پرتاب چکش  می باشد و طی 2 نوبت صبح و عصر در یک روز برگزار می شود.
 
در بخش آقایان :
دو 100 متر، 200 متر، 400 متر، 800 متر، 1500 متر، 5000 متر، 110 متر بامانع، 400 متر بامانع،  3000 متر بامانع، پرش طول، پرش سه گام، پرش ارتفاع، پرش با نیزه، پرتاب وزنه، پرتاب چکش، پرتاب دیسک و پرتاب نیزه طی 2 نوبت صبح و عصر در 2 روز پیگیری خواهد شد.
 
برابر بخشنامه برگزاری رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی با احتساب امتیازات مراحل نخست و دوم ورزشکاران به 10 نفر برتر مواد مختلف که در بین ورزشکاران ( بانوان و آقایان ) تمامی رشته ها مطابق امتیازات در نظر گرفته شده بیشترین امتیاز را به دست آورند به ترتیب 15 ، 12، 10، 8 ، 6 ، 5 ، 4 ، 3 ، 2 و 1 سکه طلا اهدا خواهد شد.
 
لازم به یادآوری است، با توجه به محاسبه امتیازات مرحله نخست و دوم ورزشکاران در مرحله نهایی به هیچ عنوان اجازه شرکت ورزشکاران متفرقه در این مرحله صادر نشده و مسئولیت حضور ورزشکاران غیر مجاز به عهده هیأت های استان ها خواهد بود.


١٤:٤١ - پنج شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٩٦    /    تعداد نمایش : ٥٨٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: