چاپ        ارسال به دوست

نخستین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی جانبازان و معلولین کارگر کشور برگزار می‌شود

همزمان با هفته پاراالمپیک نخستین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی جانبازان و معلولین کشور برگزار می‌ گردد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ،  رئیس انجمن دوومیدانی ناشنوایان گفت: ناشنوایان، نابینایان و کم‌بینایان و همچنین ورزشکاران دارای مشکلات جسمی و حرکتی می‌توانند در دو بخش آقایان و بانوان در این مسابقات شرکت کنند.

علی اصغر هادیزاده با اشاره به اینکه این مسابقات در مسافت‌های 5000 متر آقایان و 1500 متر بانوان اواخر مهر دریکی از استان‌های داوطلب میزبانی برپا می‌شود، افزود: داشتن دفترچه بیمه تأمین اجتماعی با مهر اجباری از استان و داشتن حداقل سه ماه سابقه پرداخت بیمه مستمر از تاریخ صدور تا آغاز مسابقات و تأمین اعتبار آن تا پایان مسابقات ضروری است.

وی همچنین تصریح کرد: ورزشکارانی که از پوشش بیمه‌های تکمیلی مرتبط با تأمین اجتماعی استفاده می‌کنند  درصورتی‌که تأییدیه بیمه خود را سازمان تأمین اجتماعی دریافت کنند امکان حضور در مسابقات دوومیدانی قهرمانی جانبازان و معلولین را دارند.

هادیزاده یادآور شد: ورزشکارانی که از شرایط حضور در مسابقات برخوردار هستند می‌توانند تا 15 مهر برای اعلام آمادگی خود به هیئت‌های نابینایان و کم‌بینایان، ناشنوایان، جانبازان و معلولین و هیئت ورزش کارگری استان‌ها مراجعه کنند.


١٢:٠١ - دوشنبه ٣ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١١٠١    /    تعداد نمایش : ٦٢٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: