چاپ        ارسال به دوست

بیست و چهارمین دوره المپیک 2021 ناشنوایان / برزیل ؛

حضور 8 رشته ورزشی ناشنوایان در المپیک 2021 برزیل

جلسه هماهنگی مسئولین فدراسیون و انجمن های ورزشی ناشنوایان با حضور ریاست فدراسیون برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی ورزش های ناشنوایان ؛ این جلسه عصر امروز با حضور دکتر تیشه گران (رئیس فدراسیون) ، نصیبی (دبیر) ، داودی (نایب رئیس بانوان) ، مسئولین انجمن های فوتبال ، کاراته ، جودو ، تکواندو ، تیراندازی ، دوومیدانی و کشتی در محل فدراسیون برگزار و پیرامون حضور کیفی ورزشکاران رشته های فوق در مسابقات المپیک 2021 برزیل بحث و تبادل نظر گردید.

در ابتدای جلسه دکتر تیشه گران ضمن تشکر از مسئولین انجمن ها و برگزاری باشکوه مسابقات قهرمانی جهان کاراته و تکواندو 2021 ناشنوایان در تهران ، اظهار داشت : در بیست و چهارمین دوره المپیک تابستانی ناشنوایان با کاروانی کیفی و رشته هایی که کسب مدال در آنها بیشتر است را به این دوره از مسابقات اعزام خوایم کرد و امیدواریم مقام هفتم المپیک سامسون ترکیه در این دوره ارتقا داشته باشد و پرچم مقدس کشورعزیزمان بارها افراشته شود.

مسئولین انجمنها نیز با بیان برنامه های خود ، بر حمایت همه جانبه فدراسیون از رشته های اعزامی و لزوم حامیان مالی تاکید کردند.

عبدالحمید حسین پور مشاور فدراسیون ، محمدعلی محمدی مسئول حراست فدراسیون ، علیرضا بسیح مسئول کمیته فنی و مسابقات و ابراهیمی مسئول روابط عمومی فدراسیون نیز در این جلسه حضور داشتند. 

 


٠٩:٣١ - دوشنبه ١٥ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٢٢٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٦٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: