چاپ        ارسال به دوست

قهرمانی تیم دوومیدانی ناشنوایان اردبیل در مسابقات قهرمانی کشور آقایان

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دوومیدانی آقایان ناشنوایان به میزبانی اردبیل برگزار و تیم میزبان قهرمان شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور دو ومیدانی آقایان ناشنوایان با شرکت 21 تیم برگزار و نتایج ذیل به دست آمد : 
ماده 100متر: هاشم یادگاری از مرکزی مقام اول ، سجاد ماهپور از گیلان دوم و علیرضا صالحی از فارس سوم شدند.
ماده 200متر: سجاد ماهپور از گیلان اول ، محسن هاشمی از اصفهان و میثم تاج فر ازایلام بترتیب دوم تا سوم شدند.
ماده 400متر: میثم تاج فر از ایلام ، حسن بخت شادی از آذربایجان شرقی و محسن هاشمی از اصفهان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
ماده 800متر: علیرضا عالی پور از چهارمحال و بختیاری اول ، احمد راویه از اصفهان دوم و سیروان زمانی از کردستان سوم شدند.
ماده 1500متر: علیرضا عالی پور از چهارمحال و بختیاری اول ، حسین صداقت از اردبیل دوم و بهرام بیرانوند از کیش سوم شدند.
ماده 5000متر: حسین صداقت از اردبیل ، علی اکبر رسولی از فارس و جلیل فیروزی از آذربایجان شرقی عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
ماده 10000متر: بهرام بیرانوند از کیش اول ، جلیل فیروزی از اذربایجان شرقی دوم و محمد صادق بخشی پور از چهارمحال و بختیاری سوم شدند.
110متر با مانع مسلم شیرزاد از قزوین ، شهاب حبیبی از کردستان و احمدرضا شبانیان از چهارمحال و بختیاری به کسب عناوین اولی تا سومی بسنده کردند.
400متر: با مانع مسلم شیرزاد از قزوین اول ، شهاب حبیبی از کردستان دوم و علیرضا حبیبی از قزوین سوم شدند.
در رشته پرش طول: یاشار وقار از اردبیل اول ، هاشم یادگاری دوم و علی جباره از فارس سوم شدند.
در رشته پرش سه گام : یاشار وقار از اردبیل ، علی جباری از فارس و سید علی حسینی از یزد بترتیب اول تا سوم شدند.
در رشته پرش ارتفاع : علیرضا صالحی از فارس ، حسین بابائی از یزد و هادی ساجدی از اردبیل عنوان های اولی تا سومی را کسب کردند.
در رشته پرتاب وزنه : سجاد پیر آیقرچمن از اذربایجان شرقی اول ، بهنام ذایقراملکی از اذربایجان شرقی دوم و علی موسی پور از کرمانشاه سوم شدند.
در رشته پرتاب نیزه: ابوالفضل نوبخت ازالبرز ، میثم فرزانه از اردبیل دوم و حمید رضا سلطانی از البرز بترتیب اول تا سوم شدند.
در رشته پرتاب دیسک: سجاد پیرایقرچمن از آذربایجان شرقی اول ، حسن بخت شادی از آذربایجان شرقی دوم و رضا ایمان پور از اردبیل سوم شدند.
تیم استان اردبیل در پایان این مسابقات با کسب 56 امتیاز مقام قهرمانی را به دست آورد و تیم‌های آذربایجان شرقی‌ با 40 و چهارمحال و بختیاری با 33 امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

گفتنی است در بخش بانوان این مسابقات نیز بانوان ناشنوای استان اردبیل با کسب 56 امتیاز قهرمان شد و یزد و اصفهان در رده‌های بعدی قرار گرفتند.


٢٢:٥٢ - يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ٣٢٩    /    تعداد نمایش : ١٨٦٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: