چاپ        ارسال به دوست

تیم چهارمحال و بختیاری قهرمان مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور آقایان ناشنوایان شد

هجدهمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور آقایان ناشنوایان به میزبانی قزوین برگزار و تیم چهارمحال و بختیاری قهرمان شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، این مسابقات از روز شنبه 23 اردیبهشت ماه با حضور مهران تیشه گران دبیر فدراسیون ، محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین ، سعید سلگی مسئول کمیته فنی فدراسیون ، فرهاد رحمانی رئیس هیأت ناشنوایان استان قزوین و سایر مسئولین در ورزشگاه 15 هزار نفری سردار آزادگان ابوترابی آغاز شد و در پایان روز دوم (یکشنبه 24 اردیبهشت ماه) نتایج ذیل به دست آمد :

ماده 100متر:

1-هاشم یادگاری از مرکزی با رکورد 10/66ثانیه

2-سجاد ماهپور از گیلان با رکورد 11/18ثانیه

3-علیرضا صالحی از فارس با رکورد 11/28 ثانیه

ماده 200متر:

1-هاشم یادگاری از مرکزی با رکورد 22/10ثانیه

2-سجاد ماهپور از گیلان با رکورد 23/25ثانیه

3-محسن هاشمی از اصفهان با رکورد 23/37ثانیه

ماده 400متر:

1-سیروان زمانی از کردستان با رکورد53/77ثانیه

2-میثم تاج فر از ایلام با رکورد 55/60ثانیه

3-احمد شبانیان از چهارمحال و بختیاری با رکورد 55/64ثانیه

ماده 800متر:

1-علیرضا عالی پور از چهارمحال و بختیاری با رکورد 59/20-1 دقیقه

2-احمد روایه از اصفهان با رکورد09/80-2دقیقه

3-علی اکبر رسولی از فارس با رکورد 11/99-2دقیقه

ماده 1500متر:

1-علیرضا عالی پور از چهارمحال و بختیاری با رکورد 19/50-4دقیقه

2-پوریا صالحی از چهارمحال و بختیاری با رکورد 43/10-4دقیقه

3-علی اکبر رسولی از فارس با رکورد 42/93-4دقیقه

ماده 5000متر:

1-حسین صداقت از اردبیل با رکورد 19/94-16دقیقه

2-مهران سرفراز از اصفهان با رکورد 20/78-16دقیقه

3-بهرام بیرانوند از لرستان با رکورد 46/54-16دقیقه

ماده 10000متر:

1-مهران سرفراز از اصفهان با رکورد 49/00-34دقیقه

2-محمد صادق بخشی پور از چهارمحال و بختیاری با رکورد 25/64-37دقیقه

3-جلیل فیروزی از آذربایجان شرقی با رکورد 06/00-38دقیقه

110متر با مانع :

1-علیرضا عبادپور از قزوین با رکورد 19/23ثانیه

2-مجید شاهینی از چهارمحال و بختیاری با رکورد 19/62ثانیه

3-مسلم شیرزاد از قزوین

400متر با مانع :

1-علیرضا عبادپور از قزوین با رکورد 02/02-1دقیقه

2-مهدی رحیمی از فارس با رکورد 06/32-1دقیقه

3-احمدرضا شبانیان از چهارمحال و بختیاری با رکورد 06/40-1دقیقه

در رشته پرش طول:

1-یاشار وقار از اردبیل با رکورد 6/50متر

2-حسین بابائی از یزد با رکورد 6/28متر

3-سید علی حسینی از یزد با رکورد 5/91متر

در رشته پرش سه گام :

1-محمدهادی صالحی از فارس بارکورد 12/48متر

2-علی جباره از فارس با رکورد 11/60متر

3-سید علی حسینی از یزد با رکورد 11/22متر

در رشته پرش ارتفاع :

1-محمدهادی صالحی از فارس با رکورد 1/96متر

2-علیرضا صالحی از فارس با رکورد 1/93متر

3-حسین بابائی زاده از یزد با رکورد 1/70متر

در رشته پرتاب وزنه :

1-عرفان صفاری از تهران با رکورد 16/08متر

2-سجاد پیرآیقرچمن از آذربایجان شرقی با رکورد 13/43متر

3-بهزاد فولادی از گیلان با رکورد 12/49متر

در رشته پرتاب دیسک:

1-سجاد پیرآیقرچمن از آذربایجان شرقی با رکورد 54/59متر

2-حسن باجولند از لرستان با رکورد 36/14متر

3-حسن بخت شادی از آذربایجان شرقی با رکورد34/15متر

در رشته پرتاب نیزه:

1-سید محمد شفیع صادقی نسب از کهگیلویه و بویراحمد با رکورد 43/23متر

2-مسلم شیرزاد از قزوین با رکورد 41/03متر

3-حمیدرضا سلطانی از االبرز با رکورد 35/28متر

 

نتایج تیمی :

تیم چهارمحال و بختیاری با 43 امتیاز قهرمان شد و تیم های فارس و اصفهان با 43 و 28 امتیاز مقام های دوم و سوم را کسب نمودند.


١٤:٥٤ - يکشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٨٤٨    /    تعداد نمایش : ٨٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: