چاپ        ارسال به دوست

پیام وزیر ورزش و جوانان به مناسبت روز جهانی ناشنوایان؛

ناشنوایان عرصه ی ورزش را به محلی برای تجلی توانمندی خود تبدیل کرده اند

دکتر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با صدور پیام و تاکید بر توجه به حقوق جامعه ورزشکاران ناشنوا ، روز جهانی ناشنوایان را تبریک گفت.


 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، متن پیام دکتر سید حمید سجادی به مناسبت روز جهانی ناشنوایان به شرح زیر است:
 
بِسْم الله الرحمن الرحیم
 
ناشنوایان عزیز و پراحساس
ورزشکاران، قهرمانان و دلاوران از جامعه پرافتخار ناشنوایان
سلام و احترام خالصانه به وجود پرمهرتان
 
🔻دنیای سکوتتان از احساس خالص زیبایی و محبت پر شده است ، با لب های فرو بسته انتقال معانی را با عمق جان به پیامی پرمحتوا و دلنشین تبدیل می کنید و کلام ,بی صدا را از عمق جان معنا می بخشید .
 
🔻روز جهانی ناشنوایان، فقط روز شما عزیزان نیست،روزی است برای همه ی ما، که در ذهن مان باقی بماند،در همیشه ی ایّام مهر وجودی ، احساس درونی و محبت بی ریای شما را درک کنیم و باصداقتتان هم نوا شویم و در کنار هم ایرانی قوی بسازیم.
 
🔻خداوند را شاکریم که جامعه ی ورزش ناشنوایان ایران اسلامی در عرصه های رقابتی آنچنان پرافتخار حاضر شدند که دنیای ورزش را به محل تجلی اراده و توانمندی خود بدل ساخته و با بروز قدرت جسمی و روحی، موجب عزت و سربلندی و برافراشتگی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میادین معتبر جهانی گردیدند.
 
🔻روز جهانی ناشنوایان را تبریک گفته و تاکید می کنم نسبت به انجام وظایف و رسالت های حاکمیتی وزارت ورزش و جوانان در قبال شما عزیزان ،در راستای توسعه زبرساختهای ورزشی ویژه ناشنوایان و افزایش خدمات بهتر و بیشتر مسوول هستم.
 
🔻اینجانب به عزم و اراده ای که به مرحله ی ظهور و بروز رسانده اید، در حد کمال ، احترام می گذارم و دستان تان را به نشانه پشتیبانی از تلاش جانانه ای که برای سرافرازی ایران عزیز دارید، می فشارم.
 
🔻از جدیت مسئولان فدراسیون ورزش های ناشنوایان در جهت برنامه ریزی، راهبری و حمایت از جامعه ناشنوایان به نیکی یاد کرده و با خداقوت ، همچنان استمرار در خدمت رسانی را انتظار دارم.
 
سید حمید سجادی
وزیر ورزش و جوانان
 
 


١٣:٤٩ - پنج شنبه ٨ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٢١٧٢    /    تعداد نمایش : ١٧٩٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: