چاپ        ارسال به دوست

فعالیتهای هیأت استان کرمان در هفته جهانی ناشنوایان

مسئولان و ورزشکاران هیأت ناشنوایان استان کرمان به مناسبت هفته ناشنوایان با مسئولان استانداری ، فرمانداری ، بهزیستی و میراث فرهنگی استان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از هیأت کرمان ، به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی ناشنوایان به همت هیأت ورزش های ناشنوایان استان کرمان محمد حسین مولا رئیس و جمعی از ورزشکاران با مسئولان استانداری ، فرمانداری ، بهزیستی و میراث فرهنگی دیدار و گفتگو و با اهدای شاخه گل از زحمات آنها برای جامعه ناشنوایان استان تشکر نمودند.

در دیدار با با مدیر کل میراث فرهنگی مقرر گردید به مدت یک هفته تمامی موزه ها و جاذبه های گردشگری ، خدمات خود را بصورت رایگان به ناشنوایان عرضه نمایند.

فرماندار استان نیز به همراه مسئولان هیأت ، از مدارس (پسرانه احیاء) و (دخترانه فرزانه) بازدید کردند و با اهدا شاخه گل روز جهانی ناشنوا را به دبیران و دانش آموزان تبریک گفتند.

محمد حسین مولا رئیس هیأت کرمان در دیدار با استاندار گزارشی از عملکرد ناشنوایان را ارائه دادند و استاندار کرمان نیز جهت پیگیری مشکلات ناشنوایان در خواست نمودند گزارش جامعی در این ارتباط به استانداری ارائه گردد که استانداری نیز از طریق کانالهای قانونی و ادارات مربوطه این موضوع را پیگیری نمایند .

در پایان هدایایی از طرف استاندار به ناشنوایان تقدیم شد.

 

 


١١:٢٨ - يکشنبه ١١ مهر ١٣٩٥    /    شماره : ٥١٩    /    تعداد نمایش : ١٩١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: