چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت روز جهانی ناشنوایان؛

تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران و قلم ورزش به میدان می روند

به مناسبت روز جهانی ناشنوایان ،یک دیدار دوستانه بین تیمهای خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران "قلم ورزش"و تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ تیم‌ ملی فوتسال ناشنوایان ایران ،خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا  به سرمربیگری علی رعدی در هنگ کنگ آماده می کند ، تیم‌ ایران پیش از این در چند مرحله به مقام قهرمانی آسیا دست یافته و  قهرمانی مسابقان جهانی ناشنوایان را هم در اختیار دارد.
 
دیدار دوستانه دو تیم فوتسال ناشنوایان ایران و قلم ورزش ساعت سه و  نیم بعد از ظهر روز یک شنبه ،هفتم مهر ماه در سالن فدراسیون ناشنوایان واقع در خیابان دماوند ،روبروی بیمارستان بوعلی برگزار می شود.
 
گفتنی است ،تیم قلم ورزش در مدت ۲۱ سال فعالیت خود همواره بانی مسابقات فرهنگی  و ورزشی بوده و ملاقات با مدیران فدراسیون ناشنوایان  و مربیان و بازیکنان فوتسال  ناشنوایان ایران هم در همین راستا برگزار می شود و اطلاع از چگونگی فعالیتهای ورزشی این عزیزان  و انعکاس آن از اولویت خاصی برخوردار است.
 
مدیریت و شورای سرپرستی تیم قلم ورزش ،پیشاپیش روز جهانی ناشنوایان را به رئیس فدراسیون،سرپرستان،مربیان و همه ورزشکاران این رشته تبریک می گوید ، امیدواریم تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران  همچون سنوات گذشته  مقام قهرمانی آسیا در هنگ کنگ را تکرار و با شایستگی به وطن باز گردد.


١٢:٣٣ - شنبه ٦ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٠٨    /    تعداد نمایش : ٤١٢٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: