چاپ        ارسال به دوست

نهمین دوره بازی های آسیایی 2019 ناشنوایان / هنگ کنگ

آغاز سومین اردوی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان از امروز

سومین اردوی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان جهت حضور در نهمین دوره بازی های آسیایی 2019 هنگ کنگ از امروز در تهران آغاز می شود.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، سومین اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان برای حضور در نهمین دوره بازی های آسیایی 2019 ناشنوایان با حضور 6 ورزشکار از امروز(چهارشنبه - 19 تیرماه) در تهران آغاز و تا 24 تیرماه ادامه خواهد داشت.
یداله کاظمی - رئیس انجمن والیبال ناشنوایان با اعلام این خبر ، گفت : مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی  والیبال ساحلی جهت حضور در بازی های آسیایی هنگ کنگ با حضور ۱۱ تیم در زمین ساحلی مجتمع امام خمینی(ره) برگزار شد و ۸ ورزشکار منتخب به اردوی تیم ملی دعوت شدند و پس از اردوهای انتخابی ، نهایتاً 6 ورزشکار برای حضور در سومین اردوی آماده سازی زیر نظر داود آهنگری - سرمربی تیم ملی و کادر فنی دعوت شدند.
رئیس انجمن والیبال در ادامه با توجه به اردوهای آتی ، اظهار داشت : با توجه به شرایط آب و هوا و زمین ساحلی بر آن هستیم که اردوهای بعدی را در استانهای شمالی برگزار  کنیم.
کاظمی در پایان گفت : در پایان مسابقات درون اردویی 4 نفر اعزامی مشخص خواهند شد و امیدواریم با برگزاری مسابقات دوستانه داخلی بتوانیم با قدرت کامل در این دوره از مسابقات حاضر شویم.
نهمین دوره بازی های آسیایی 2019 ناشنوایان از 10 الی 21 آبان ماه در هنگ کنگ برگزار می گردد.
 


١٣:٠٩ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٥٩٧    /    تعداد نمایش : ٤٨٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: