چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان؛

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ناشنوایان برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های ناشنوایان با حضور دکتر داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و اعضای مجمع در مشهد مقدس برگزار گردید. 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ مجمع عمومی فدراسیون صبح امروز - پنجشنبه 27 تیرماه با حضور دکتر داورزنی معاونت توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ، دکتر کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک ، مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ، فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی ، مسئولین فدراسیون و هیات های ورزش های ناشنوایان امروز (پنجشنبه 27 تیرماه) در مشهد مقدس برگزار گردید. 
 
ارائه گزارشی از عملکرد فدراسیون از سال 97، گزارش بخش های مختلف مالی، بازرسی و حسابرسی سال های 96 و 97 از مهمترین برنامه های این نشست یک روزه بود و که پس از استماع حاضرین با تائید اعضا تصویب شد. 
 
از مهمترین عناوین این مجمع سخنرانی دکتر داورزنی در پاسخ به درخواست های روسای هیات های استانی ارائه شد ، ایشان در بخشی از سخنان بر ضرورت رفع مشکلات پیش روی ناشنوایان در امر تکریم و تجلیل، تامین امکانات و تجهیزات ورزشی، واگذاری اماکن ورزشی استانها به امر توسعه ورزش ناشنوایان در دو بخش آقایان و بانوان تاکید نمودند. 
 
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در رابطه با اجرای ماده 88 نیز اظهار داشت : در قانون واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی نیازمند بازنگری است و بایستی واژه مازاد در امر واگذاری به بخش خصوصی تعریف شود تا مشکلات پیش رو به نحو شایسته مرتفع گردد. 
 
مهران تیشه گران رئیس فدراسیون نیز طی سخنانی هدف از حضور کشور در عرصه ورزش های ناشنوایان را خدمت به انسانهایی که قدرت شنوایی ندارند و سکوتشان مانع از شکوفایی استعدادها و افتخارآفرینی ها نشده است عنوان کرد. 
 
ایشان به امکانات و فضاهای ورزشی در اختیار هیأتهای سراسر کشور  اشاره کرد و افزود : روسای هیات های استانی تلاش مضاعفی را برای تامین سازه های ورزشی ناشنوایان گرفته اند و تا به موفقیت های ارزشمند نائل گردیده اند. 
 
در پایان رئیس فدراسیون از دکتر داورزنی درخواست نمود تا در رابطه با بهره بری بیش از پیش در جهت اجرای بهتر ماده 88 به نفع ناشنوایان عنایت ویژه ای بکار گیرند.


١٤:٥٨ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٦١٣    /    تعداد نمایش : ٦٩٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: