چاپ        ارسال به دوست

مسابقات قهرمانی جهان کشتی 2023 ناشنوایان/ قرقیزستان ؛

کسب 5 مدال رنگارنگ پنج وزن اول کشتی گیران فرنگی بزرگسالان ناشنوایان ایران

فرنگی کاران ناشنوای بزرگسالان ایران در پنج وزن اول به 1 مدال طلا ، 1 نقره و 3 برنز مسابقات قهرمانی جهان در قرقیزستان دست یافتند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ در پایان مسابقات پنج وزن اول مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان ، کشتی گیران ایران 5 مدال (1 طلا ، 1 نقره و3 برنز) به دست آوردند.

🥇در وزن 63 کیلوگرم مهدی بخشی 10 بر 0 حریفی از قزاقستان را شکست داد ، در دور دوم 8 بر 0 کشتی گیر ارمنستان را مغلوب کرد و پس از پیروزی 8 بر 5 برابر کشتی گیر ترک ، بر سکوی قهرمانی ایستاد.

🥈در وزن 72 کیلوگرم علی کریمی به مصاف کشتی گیر ارمنستان رفت و در یک کشتی نفس گیر 12 بر 5 حریف خود را شکست داد ، در دور دوم 8 بر 6 حریف آذربایجانی را مغلوب کرد ، در مسابقه سوم مقابل کشتی گیر قرقیزستان با نتیجه 7 بر 5 مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

🥉در وزن 55 کیلوگرم علی وطن پرست به مصاف کشتی گیر ازبکستان رفت و 8 بر 0 پیروز میدان شد و در دور دوم 8 بر 0 مغلوب حریف بلغاری شد و در مصاف با کشتی گیر ارمنستان 12 بر 6 شکست خورد و در سومین مسابقه 9 بر 1 حریف قزاق خود را شکست داد و به مدال برنز دست یافت.

🥉در وزن 82 کیلوگرم رضا اسماعیلی 3 بر 1برابر کشتی گیر ترک مغلوب شد ، در دور دوم 8 بر 5 حریف ارمنستانی خود را شکست داد و در دور سوم 4 بر 1 نتیجه را به کشتی گیر قزاق واگذار کرد و مدال برنز را به دست آورد.

🥉در وزن 97 کیلوگرم محمدرضا شعبانی به مصاف کشتی گیر قرقیزستانی رفت و 9 بر 0 نتیجه را واگذار کرد و در مصاف با حریف قزاق 16 بر 8 پیروز شد و به مدال برنز رسید.

👈 هفتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان فردا در بیشکک قرقیزستان ادامه خواهد داشت.

 


١٨:٢٢ - سه شنبه ١٤ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٢٨١٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٩٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: