چاپ        ارسال به دوست

با حضور سرپرستان و کادرفنی ؛

جلسه هماهنگی مسابقات قهرمانی جهان هنرهای رزمی ناشنوایان برگزار شد

جلسه هماهنگی سرپرستان و کادر فنی مسابقات قهرمانی جهان هنرهای رزمی 2016 ناشنوایان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، با توجه به شرایط خاص بوجود آمده در کشور ترکیه، مسئولین امر فدراسیون طبق نظرحراست مرکزی وزارت ورزش و جوانان کشورمان تصمیم گرفتند تا پیرامون مسائل مهم امنیتی در زمان حضور تیم های ملی جودو، کاراته و تکواندو ناشنوایان اعزامی به مسابقات فوق جلسه توجیهی برگزار نمایند.

در ابتدای این جلسه محمدعلی محمدی مسئول حراست فدراسیون ضمن تشکر از حضور کادراجرایی و کادرفنی تیم های ملی کاراته و تکواندو و جودو و همراهان چند نکته امنیتی برای حضور در ترکیه را به سمع حاضرین رساندند.

وی گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور ترکیه و حضور گروه های تکفیری و داعش از شما عزیزان می خواهم که در مدت اقامت خود در کشور میزبان همواره در کنار تیم های خود بصورت گروهی بوده و سرپرست تیم ها مسئولیت اعضای گروه خود را بر عهده دارند. و حتی الامکان از اجتماع در محل های عمومی در محل های خارج از محل مسابقات بپرهیزید و مطمئناً با رعایت مسائل امنیتی هیچ مشکلی برای کاروان کشورمان پیش نخواهد آمد.

بدیهی است با توجه به حضور سرپرست محترم فدراسیون، کلیه سرپرستان با وحدت رویه انجام وظیفه خواهند نمود.

در ادامه سید یوسف موسوی نسب معاون کاروان اعزامی با گرامیداشت یاد و خاطره دو ملی پوش فقید کاراته ، عنوان کرد : مسئولان اجرایی مسابقات در ترکیه با ارسال نامه هایی اعلام کردند افتتاحیه مسابقات به خاطر در گذشت دو جوان ملی پوش کاراته ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران با یک دقیقه سکوت برگزار می شود و همچنین به ما اطمینان دادند که امنیت کاملی برای کشورهای شرکت کننده در طول برگزاری مسابقات ایجاد کردند.

در پایان افشین داوری سرپرست فدراسیون درمورد اقدامات صورت گرفته برای حضور هرچه بهتر کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در مسابقات اظهار داشتند : این کاروان اعزامی از نظر تعداد  شبیه کاروان المپیک به مسابقات اعزام می شود و در این مسابقات از حضور یک پزشک ، دو فیزیوتراپ آقا و خانم و یک پزشکیار  نیز استفاده می کنیم تا ورزشکاران اعزامی با مشکل مراقبت های پزشکی و درمانی مواجه نشوند.

داوری عنوان کرد: در جلسه ای که با آقای دکتر گودرزی، وزیر محترم ورزش و جوانان داشتیم، از ایشان درخواست شد تا مقرر فرمایند در شهر های بوشهر و لار ورزشگاهی به نام این دو ملی پوش فقید کاراته ناشنوایان  احداث شود که این امر در حال پیگیری است. 


١٢:١٥ - چهارشنبه ٢٣ تير ١٣٩٥    /    شماره : ٤٢٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: