چاپ        ارسال به دوست

《 کاروان زنده یاد علی دلفانی 》 / مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان/ ترکیه؛

کسب 3 مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان

تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان با کسب 3 مدال نقره عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان در ترکیه را به دست آورد.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ رقابت های رده بندی و فینال مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان از صبح امروز – دوشنبه ۱۴ تیرماه در ترکیه برگزار شد و در پایان مسابقات صادق ابوالوفایی ، مهدی بخشی و اصغر کریمی سه مدال نقره برای کشورمان به دست آوردند و تیم ملی کشتی بزرگسالان ناشنوایان پس از تیم ترکیه بر سکوی دوم ایستاد و قزاقستان سوم شد.
 
نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
 
◀️ صادق ابوالوفایی در وزن 55 کیلوگرم با نتیجه 3 بر یک به روسیه باخت ، در دور دوم موفق شد با نتیجه 6 بر یک مقابل حریف اوکراینی به برتری برسد، در مسابقه خود برابر کشتی گیر میزبان با نتیجه 9 بر 0 به پیروزی رسید و فینالیست شد,ابوالوفایی در فينال با ضربه فنی مغلوب شد و به مدال نقره رسید.
 
◀️ مهدی صدری در وزن 60 کیلوگرم با نتیجه 4 بر 2 بازی را به نماینده روسیه واگذار کرد ،  در دومین بازی خود با نتیجه 13 بر 3 مقابل بلغارستان پیروز شد و در دور سوم با نتیجه 8 بر 0 مقابل فرنگی کار ترکیه بازی را واگذار کرد و باید برای مقام سومی مبارزه کند، صدری در پیکار با کشتی گیر اوکراینی با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد و از رسیدن به مدال برنز بازماند.
 
◀️ مهدی بخشی دیگر نماینده کشورمان در وزن 63 کیلوگرم با نتیجه 8 بر صفر شکست خورد، در دومین دیدار خود حریف قزاقستانی را با نتیجه 4 بر صفر شکست داد ، در دور سوم 3 بر 2 مقابل حریف قدرتمند روسی خود پیروز و فینالیست شد، در فينال برابر کشتی گیر ترک ۹ بر ۰ شکست خورد و مدال نقره را کسب کرد.
 
◀️ علی کریمی در وزن 67 کیلوگرم با نتیجه 10 بر 2 قرقیزستان را شکست داد و در دومین بازی خود با نتیجه 9 بر 6 مقابل حریف ترکیه ای بازی را واگذار کرد ، در دیدار سوم خود با نتیجه 8 بر 0 شکست خورد و باید برای مقام سومی تلاش کند،کریمی برابر حریف آذربایجانی خود ۱۲ بر ۴ شکست خورد و مدال برنز را از دست داد.
 
◀️ اصغر کریمی فرنگی کار وزن 72 کیلوگرم کشورمان مقابل نماینده قزاقستان با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد ، در دور دوم با نتیجه 8 بر 0 مقابل فرنگی کار یونان به برتری رسید و فینالیست شد،در فينال ۸ بر ۰ برابر کشتی گیر روس شکست خورد و به مدال نقره رسید. 
 
 ◀️ رضا اسماعیلی در وزن 77 کیلوگرم با نتیجه 14 بر 3 مقابل کشتی گیر قزاقستان بازی را واگذار کرد ، در دومین بازی خود مقابل حریفی از بلاروس با نتیجه 10 بر صفر شکست خورد.
 
◀️ شیرزاد مهکی در وزن 82 کیلوگرم با نتیجه 9 بر یک مسابقه را به حریف روس خود واگذار کرد ، در دومین دیدار با نتیجه 11 بر 5 مقابل حریف قزاقستانی به برتری رسید ، در دور سوم مقابل حریف اوکراینی با نتیجه 10 بر 2 بازی را واگذار کرد و به رده بندی رسید ، مهکی دردیدار رده بندی مقابل حریف ترک بازی را واکذار کرد.
 
◀️ ابوذر ربیع زاده در وزن 87 کیلوگرم با نتیجه 5 بر یک مقابل حریف اوکراینی خود پیروز شد و در دومین بازی خود با ضربه فنی مقابل حریف بلاروس شکست خورد.
 
◀️ اکبر صابری در وزن 97 کیلوگرم مقابل نماینده قزاقستان با نتیجه سه بر سه شکست خورد ، در دور دوم با نتیجه 9 بر 6 مقابل فرنگی کار ترکیه به برتری رسید و در مسابقه سوم با ضربه فنی مقابل کشتی گیر اوکراین بازی را واگذار کرد و در دیدار بعد خود 9 بر 0 مقابل کشتی گیر روس شکست خورد .
 
◀️ محمدرضا صدری در وزن 130 کیلوگرم دور اول استراحت خورد و در دور دوم مقابل کشتی گیر ترکیه 9 بر 0 مغلوب شد ، در دور سوم با نتیجه 11 بر 3 مقابل کشتی گیر قرقیزستان شکست خورد.


١٧:٣٠ - دوشنبه ١٤ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٢٠٩١    /    تعداد نمایش : ٥٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: