چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس فدراسیون ناشنوایان از امکانات میزبانی تاکستان

 رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان از امکانات تاکستان برای میزبانی مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بازدید کرد و در جریان انجام اقدامات لازم در این خصوص قرار گرفت.
 
 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ دکتر مهران تیشه گران رئیس فدراسیون در گفت‌وگو با روابط عمومی افزود: تمام تلاش مسوولان تاکستان ، آماده‌سازی برای میزبانی از این رقابت‌های مهم است زیرا تاکستان ظرفیت بسیار خوبی برای میزبانی از مسابقات بین المللی و جهانی دارد که باید از آن استفاده کرد.
 
وی اضافه کرد: در بازدید مسوولان فدراسیون ناشنوایان و استان وضعیت اماکن ورزشی، هتل‌ها و ورزشگاه را مورد بررسی قرار دادیم و در این خصوص با مسوولان استانی بحث و تبادل نظر شد.
 
وی تاکید کرد: تاکستان به طور کامل آماده میزبانی از مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان و انتخابی تیم ملی است و سابقه مناسب این شهر در میزبانی، توان استان را در این خصوص می‌رساند.
 
شایان ذکر است جلسه فنی بررسی و ارزیابی برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان و انتخابی تیم ملی تشکیل و در این نشست درمورد زمان و مکان این مسابقات تصمیم گیری گردید.
 
دکتر حسین زاده مشاور انجمن کشتی ناشنوایان، علی رحمانی رئیس اداره ورزش و جوانان تاکستان، فرهاد رحمانی رئیس هیات ناشنوایان استان قزوین، رضا لایق سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان و جمعی از مسئولین ورزشی استان دراین جلسه حضور داشتند .
 


١٤:٣٥ - جمعه ١٢ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٢٢٢٦    /    تعداد نمایش : ١٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: