چاپ        ارسال به دوست

در دو بخش تپانچه و تفنگ بادی ؛

نفرات برتر مسابقات تیراندازی ناشنوایان مشخص شدند

 مسابقات قهرمانی کشور تیراندازی با تفنگ بادی و تپانچه ، آقایان و بانوان ناشنوایان با معرفی نفرات برتر در تهران پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور تیراندازی با تفنگ بادی و تپانچه ناشنوایان از صبح امروز (یکشنبه 21 مرداد)  با حضور 60 تیرانداز مرد و زن در سالن تیراندازی سبحان تهران برگزار شد و در پایان نتایج زیر به دست آمد : 

« تپانچه بانوان »

بانوان : فاطمه اسفندیاری از استان فارس با 267 امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد ، مهلا سمیعی از گلستان با 259 امتیاز و فاطمه بهزادی از فارس با 253 امتیاز مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.

آقایان : بیژن غفاری از تهران با 270 امتیاز اول شد ، کسری عقیلی از تهران با 255 امتیاز و شهاب الدین حبیبی از کردستان با 251 امتیاز رده های دوم و سوم را از آن خود کردند.

« تفنگ بادی »

بانوان : زهرا زندی شفق از تهران با 277 امتیاز بر جایگاه اول ایستاد ، زهرا حاجیلری از گلستان با 269 امتیاز دوم شد و سحر نیک زاد از مازندران با 268 امتیاز سکوی سوم را از آن خود کرد.

آقایان : میلاد نوریان از چهارمحال و بختیاری با 244 سکوی نخست را کسب کرد ، شهاب الدین بجنوردی از سمنان با 239 امتیاز و احمدرضا زندی از اصفهان با 231 امتیاز سکوهای دوم و سوم را از آن خود کردند.

« تیمی »

در بخش آقایان استان مرکزی با 1195 ، تهران 1143 و چهارمحال و بختیاری با 467 امتیاز مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

در بخش بانوان نیز استان گلستان با 1257 امتیاز قهرمان شد ، فارس با 746 امتیاز دوم و تهران با 514 امتیاز سوم شدند.


١٦:١٩ - يکشنبه ٢١ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٣٤٤    /    تعداد نمایش : ٥٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: