چاپ        ارسال به دوست

دبیر فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛

آینده روشنی را برای ورزش ناشنوایان استان فارس متصور هستیم

دبیر فدراسیون ورزش های ناشنوایان کشور گفت: با توجه به وجود ظرفیتها و استعدادهای فراوان در فارس آینده روشنی را برای ورزش ناشنوایان این استان در سطح کشور متصور خواهیم بود.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، مهران تیشه گران دبیر فدراسیون ورزش های ناشنوایان که در مجمع انتخاباتی هیئت استان فارس سخن می گفت با بیان اینکه فارس ظرفیت‌های بسیار خوبی در ورزش ناشنوایان برای رسیدن به جایگاه واقعی دارد گفت : در ادوار گذشته هیئت ناشنوایان این استان همیشه بین ۵ تیم اول کشور بوده ولی در یکی دو سال گذشته با کسب رتبه سیزدهم نشان داد با انتخاب حسین محمدی به عنوان رئیس هیئت به فکر تغییر و تحول می باشد.
وی افزود: فدراسیون ورزش های ناشنوایان با وجود اینکه ۱۸ رشته ورزشی را تحت پوشش دارد به عنوان یک وزارتخانه محسوب می شود که انتخاب رئیس هیات مسوولیت او صد چندان می شود که باید تلاش بیشتری در این زمینه داشته باشند.
تیشه گران با تبریک به حسین محمدی به عنوان رئیس هیئت استان و با بیان اینکه از سال آینده فارس باید جزء سه رتبه برتر کشور باشد بیان کرد : تعامل با اداره کل و فدراسیون و و همچنین شهرستانها می‌تواند در پیشرفت ورزشکاران ناشنوا تاثیر بسزایی داشته باشد و امیدوارم در سال آینده شاهد حضور هیئت ناشنوایان فارس در جایگاههای برتر کشوری باشیم.
مهران تیشه گران خاطرنشان کرد: در حال حاضر در شش شهر کشور و در شش رشته ورزشی ناشنوایان در حال رقابت هستند و از سال آینده انشالله شیراز را به عنوان میزبانی خوب و قابل اجرا در برگزاری ورزش های ناشنوایان مورد نظر داشته باشیم .
دبیر فدراسیون ورزش های ناشنوایان کشور با بیان اینکه در ۱۳ رشته ورزشی ناشنوایان فارس فعالیت می کنند اظهار داشت : ورزشکاران المپیکی جهانی و آسیایی در این استان وجود دارد که در جاکارتا هم انتظار مدال های خوشرنگ از آنها داریم و با وجود این استعداد های توانمند تمام تلاش ما باید برنامه ریزی برای ارتقاء این هیئت در رتبه‌های بهتر باشد.
وی همچنین از مدیرکل ورزش وجوانان فارس هم قدردانی کرد و گفت : با وجودی که ۸ نفر از ورزشکاران این استان المپیکی بودند فقدان یک مکان ثابت برای فعالیت هیئت مشکلاتی را برای ورزشکاران به وجود آورده بود و با حمایت و پیگیری مدیر کل خوشبختانه این مشکل مرتفع گردید و با در نظر گرفتن فضاهای مناسب برای هیئت در ورزشگاه پارس انشالله شرایط خوبی را برای استعدادیابی و جذب ورزشکاران ناشنوا در این استان فراهم کنیم .
وی در ادامه خطابه حسین محمدی رئیس جدید هیئت استان فارس گفت : در خصوص همکاری خود با مدارس استثنایی و همچنین بهزیستی و شهرداری ها قدم های موثری بردارد زیرا تعامل با این نهادها کمک شایانی در رسیدن به اهداف مورد نظر خواهد کرد.
دبیر فدراسیون ورزش های ناشنوایان کشور همچنین اظهار داشت: بسیار خوشبین هستم که در سال های آینده این هیأت جزو برترین های کشور باشد زیرا توسعه زیر ساخت های مناسب می‌تواند ورزشکاران خوب و موفقی را در مجامع جهانی و بین‌المللی از این استان معرفی کند و امیدواریم در بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی نماینده‌های فارس درخشش خوبی داشته باشد.
وی در پایان گفت : نگاه فدراسیون به فارس بسیار ویژه خواهد بود و در ادامه هم حمایتهای موثری از این استان انجام می‌شود.

گفتنی است در مجمع انتخاباتی هیات ورزشهای ناشنوایان استان فارس که دوشنبه 22 مرداد ماه جاری در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد با رای اعضای مجمع حسین محمدی با کسب 16 رای به عنوان رئیس هیات ورزشهای ناشنوایان استان فارس برای مدت چهار سال برگزیده شد.

دبیر فدراسیون ورزش های ناشنوایان کشور گفت: با توجه به وجود ظرفیتها و استعدادهای فراوان در فارس آینده روشنی را برای ورزش ناشنوایان این استان در سطح کشور متصور خواهیم بود.


١٠:٠٥ - سه شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٣٤٦    /    تعداد نمایش : ٣٩٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: