چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید فدراسیون ناشنوایان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق و سرپرست جدید فدراسیون ناشنوایان با حضور مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و باشگاه ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، حسن سلگی با حکم وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست جدید فدراسیون ناشنوایان معرفی شد.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید فدراسیون پیش از ظهر امروز (یکشنبه 29مهرماه) با حضور سید محمدشروین اسبقیان (مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و باشگاه های وزارت ورزش) ، سید مصطفی کریمی (رئیس سابق)، حسن سلگی (سرپرست)، مهران تیشه گران (دبیر) و زهرا داودی (نایب رئیس بانوان فدراسیون) برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و باشگاه ها در این مراسم با تقدیر از زحمات رئیس سابق فدراسیون گفت: قانون جدید مصوب مجلس شرایطی ایجاد کرده تا تغییراتی در برخی فدراسیون ها داشته باشیم. خوشبختانه همه فدراسیون ها همکاری لازم را با وزارت داشتند .

وی افزود: مقام عالی وزارت و دکتر داورزنی تاکید داشتند که از روسای بازنشسته در مجموعه فدراسیون خصوصا در هیات رئیسه حتما استفاده شود ، آنان جزو سرمایه های ورزش هستند و بایستی از تجربیاتشان بهره برد.

وی در خصوص برگزاری انتخابات فدراسیون اظهار داشت: از سرپرستان فدراسیون ها خواسته شده تا در اسرع وقت شرایط برگزاری انتخابات و ثبت نام را مهیا کنند و طبق قانون نیز این اتفاق باید در ۳ ماه آینده روی دهد تا فدراسیون ها به یک ثباتی دست پیدا کنند و از بلاتکلیفی در بیایند.


١١:٥٠ - يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٣٩١    /    تعداد نمایش : ٣٩٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: