چاپ        ارسال به دوست

مراسم تجلیل از قهرمانان پیشکسوت ناشنوایان برگزار شد

مراسم تجلیل و قدردانی از قهرمانان و مدال آوران پیشکسوت ناشنوایان در سالن آمفی تئاتر فدراسیون برگزار شد.
 
به‌ گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، مراسم تجلیل و قدردانی از قهرمانان و مدال آوران پیشکسوت ناشنوایان بالای 50 سال با حضور مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ، محمد پرگر رئیس کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه ، حمید بنی تمیم سرپرست دبیری ، مسعود فراهانی سرپرست نایب رئیسی آقایان ، پیشکسوتان و مسئولین فدراسیون در سالن آمفی تئاتر فدراسیون برگزار شد.
 
مهران تیشه گران در مراسم تجلیل و قدردانی از قهرمانان و مدال‌آوران  پیشکسوت ناشنوایان که در رویدادهای ورزشی موفق به کسب مدال و افتخارآفرینی برای کشورمان در میادین بین‌المللی شده‌اند طی سخنانی با بیان اینکه فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان هر ساله این مراسم را برگزار می‌کند، گفت :  پیشکسوتان ورزشی در زمان خودشان افتخار آفرین بودند و الگوی اخلاق جامعه محسوب می شدند ،  این پیشکسوتان که در مراسم حضور دارند چیزی جز احترام از مسئولان نمیخواهند.
 
رئیس فدراسیون ناشنوایان در پایان اظهارات خود از تشکیل کمیته پیشکسوتان ناشنوایان خبر داد و گفت : با تشکیل این کمیته می توانیم قدم های بزرگی در راه خدمت رسانی بهتر به سرمایه های ورزش ناشنوایان برداریم.
 
در ادامه مراسم محمد پرگر و مسعود فراهانی ، در خصوص برخی از مشکلات و پیشنهاد رفع آنها در ورزش ناشنوایان مطالبی را ارایه نمودند.
 
در پایان  مراسم از اين عزيزان با اهداي لوح سپاس و هدایایی تجلیل بعمل آمد.
 
 


١٥:٣٥ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٥٠    /    تعداد نمایش : ٣٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: