چاپ        ارسال به دوست

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از فدراسیون ورزش های ناشنوایان

دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو شورای فرهنگی استانها در مجلس شورای اسلامی فدراسیون ورزش های ناشنوایان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، عصر امروز (دوشنبه 22 خردادماه) دکتر بیرانوندی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو شورای فرهنگی استانها در مجلس شورای اسلامی با حضور در این فدراسیون ، از بخشهای مختلف فدراسیون بازدید نمود.

ایشان پس از بازدید از مکان ها و فضاهای مختلف فدراسیون ، با حضور در جلسه ای که در دفتر ریاست فدراسیون تشکیل شد ، با قدردانی از زحمات و تلاش های سید مصطفی کریمی رئیس فدراسیون و همکاران وی ، موفقیت های ورزشکاران ناشنوا در میادین بین المللی را مورد تحسین قرار داد.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو شورای فرهنگی استانها در مجلس شورای اسلامی کسب بهترین سکو و خوشرنگ ترین مدال ها را برای کاروان ورزشی ناشنوایان اعزامی در مسابقات المپیک 2017 را آرزو نمود.

در این دیدار سید مصطفی کریمی گزارشی از اماکن ورزشی تحت اختیار فدراسیون و همچنین اقدامات صورت گرفته برای اعزام کاروان ورزشی ناشنوایان به بیست و سومین دوره المپیک تابستانی 2017 ناشنوایان در سامسون ترکیه را به سمع و نظر ایشان رساند .


١٧:٣٧ - دوشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٨٨٤    /    تعداد نمایش : ٨٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: