چاپ        ارسال به دوست

برگزاری همایش بزرگ تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان ناشنوای آذربایجان غربی با حضور ریاست فدراسیون

همایش بزرگ تجلیل از پیشکسوتان ، قهرمانان و ورزشکاران ناشنوای آذربایجان‌غربی با حضور دکتر مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از هیات استان آذربایجان غربی؛ همایش بزرگ تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان و ورزشکاران ناشنوای آذربایجان‌غربی با حضور دکتر مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، دکتر سیروس احمدی مدیرکل توسعه ورزش و امور باشگاه های وزارت ورزش و جوانان، دکتر رضا ابراهیمی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی، دکتر سجاد بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ، پروین محمدپوری مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی، دکتر عبدالسلام معروفی رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی و اعضای هیات رئیسه و همچنین سرهنگ مجیدی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران سپاه شهدا در محل سالن اجتماعات خانه مطبوعات و رسانه‌های آذربایجان غربی برگزار شد.

عبدالسلام معروفی رئیس هیات ناشنوایان استان آذربایجان غربی گفت: یکی از افتخارات ورزش ناشنوایان استان آذربایجان غربی که با کمک و حمایت ویژه استاندار و میرکل ورزش و جوانان استان صورت گرفت، احداث اولین سالن اختصاصی ورزش ناشنوایان استان در ارومیه است که در واقع این سالن برای اولین بار در سطح کشور بعد از ساختمان فدراسیون ناشنوایان در ارومیه بعنوان سالن اختصاصی ناشنوایان ظرف 6 ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان کشور در ادامه این همایش ضمن تقدیر از تلاشهای هیات ناشنوایان استان و تقدیر از حمایتهای مدیرکل ورزش و جوانان استان از ورزش ناشنوایان گفت: از سال گذشته تا کنون 3 بار به استان آذربایجان غربی سفر داشته ام که این سفرها قطعا بخاطر توانمندیها و پتانسیل های هیات ناشنوایان این استان بوده است.

دکتر مهران تیشه گران اظهار داشت: بطور کلی آذربایجان غربی در زمینه تمامی رشته های ورزشی در رنکینگ بسیار خوبی در سطح کشور است و این موفقیتها قطعا بخاطر حمایت های مسئولان و مدیران استانی از ورزش است.

رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان با اشاره به سختی ورزش ناشنوایان گفت: باید هیچ گونه تفاوتی بین ناشنوایان، معلولان و نابینایان با ورزشکاران عادی وجود نداشته باشد؛ چرا که همه جوانان این مرز و بوم هستند و ما مسئولان نباید خدایی نکرده تبعیضی بین آنها قائل شویم.

وی در ادامه گفت: در وهله اول توجه به معیشت این ورزشکاران از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ چرا که این ورزشکاران با ورزشکاران معمولی بسیار متفاوت هستند و ما باید این زیرساخت را برای آنها فراهم کنیم. سالنی که برای این عزیزان در آینده نزدیک به بهره برداری می‌رسد از اهمیت خاصی برخوردار است و امیدواریم با بهره برداری از این سالن شاهد موفقیت هر چه بیشتر ورزش ناشنوایان آذربایجان غربی باشیم.

در ادامه دکتر سجاد بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان استان هم ضمن تشکر از حضور مدیر توسعه وزارت کشور و ریاست فدراسیون ناشنوایان در این مراسم از تلاشهای بی وقفه هیات ناشنوایان استان تقدیر و تشکر کرد.

لازم به ذکر است در پایان این همایش از مدیران ورزشی استان، پیشکسوتان، قهرمانان، مربیان، ورزشکاران و اعضای هیات ورزش های ناشنوایان استان تجلیل شد.


١٢:٣٠ - سه شنبه ١٣ تير ١٤٠٢    /    شماره : ٢٧٥٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٨٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: