چاپ        ارسال به دوست

بازدید بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازرسی کل کشور از فدراسیون ناشنوایان

مهندس پاشا بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازرسی کل کشور از امکانات فدراسیون ناشنوایان بازدید کرد و با رئیس فدراسیون دیدار و گفتگو کرد .

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، مهندس کیا پاشا بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازرسی کل کشور به همراه همکارانش صبح امروز - شنبه 24 تیرماه به بررسی امکانات و فعالیت‌ها در فدراسیون ناشنوایان پرداخت و با دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون دیدار و گفت‌وگو داشت.

مهندس کیا پاشا در ابتدا از سالن کشتی فدراسیون بازدید داشت و با کادرفنی و اعضای تیم ملی جوانان و بزرگسالان ناشنوایان دقایقی گفتگو کرد.

بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازرسی کل کشور سپس از زمین چمن ، سالن رزمی و چندمنظوره بازدید کرد و با فوتبالیست های ناشنوا صحبت نمود.

در این دیدار علیرضا بسیح کاپیتان اسبق و مربی فعلی تیم ملی فوتبال ناشنوایان به نمایندگی از فوتبالیستها پیرامون اشتغال و پاداش ورزشکاران صحبت کرد و مهندس کیا پاشا قول مساعد پیگیری موارد فوق را داد.

دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان در خصوص بدهی‌ها، درآمدها و منابع درآمدزایی به صحبت پرداخت و توضیحاتی پیرامون اماکن مجموعه ورزشی ارائه نمود.

در این دیدارها مهدی نصیبی (دبیر) ، دکتر فراهانی (نایب رئیس اول) ، علیرضا بسیح (مسئول کمیته فنی و مسابقات) و کادرفنی تیم های ملی فوتبال و کشتی ناشنوایان حضور داشتند.

 


١٦:٢٢ - شنبه ٢٤ تير ١٤٠٢    /    شماره : ٢٧٦٠    /    تعداد نمایش : ٣٨١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: