چاپ        ارسال به دوست

مسابقات قهرمانی جهان کشتی 2023 ناشنوایان/ قرقیزستان ؛

8مدال طلا ، نقره و برنز برای کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان / تیم ایران نایب قهرمان شد

تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان ایران با کسب 1مدال طلا ، 3 نقره و 4 برنز عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی جهان کشتی در بیشکک قرقیزستان را به خود اختصاص داد.
 
 
 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ در پایان هفتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان تیم ملی کشتی ایران با کسب 1 مدال طلا ، 3 نقره و 4 برنز ، پس از تیم ترکیه بر سکوی دوم ایستاد و تیم قزاقستان سوم شد. 
 
برای ایران مهدی بخشی مدال طلا ، علی کریمی ، سید صادق ابوالوفایی و شهاب رحیمی مدال نقره و رضا اسماعیلی، شیرزاد محکی ، علی وطن پرست و محمد رضا شعبانی مدال برنز را کسب کردند. 
 
نتایج مسابقات پنج وزن دوم به شرح ذیل است:  :
در وزن 60 کیلوگرم سید صادق ابوالوفایی به مصاف کشتی گیر ارمنستان رفت و 8 بر 0 به برتری رسید و در دور دوم کشتی گیر میزبان را 6 بر 5 شکست داد و در فینال با نتیجه 9 بر 0 مغلوب حریف ترک شد و به مدال نقره رسید.
 
در وزن 67 کیلوگرم شهاب رحیمی با حریفی از ترکیه مصاف کرد و 8 بر 0 پیروز شد و در دور دوم 4 بر 2 کشتی گیر آذربایجان را شکست داد‌ و در فینال در مصاف با کشتی گیر میزبان ضربه فنی شد و به مدال نقره رسید. 
 
در وزن 87 کیلوگرم شیرزاد محکی با کشتی گیر قزاقستان مبارزه و حریف خود را ضربه فنی کرد و در مبارزه دوم 10 بر 2 مغلوب کشتی گیر ترک شد و برای کسب مدال برنز به شانس مجدد رفت و در مصاف با کشتی گیر قرقیزستانی 7 بر 5 به پیروزی رسید و مدال برنز را به دست آورد.
 
در وزن 77 کیلوگرم مسلم دهقانی به مصاف کشتی گیر ترکیه رفت و 7 بر 5 نتیجه را واگذار کرد و با توجه به حذف حریف ترک ، دهقانی از کسب مدال بازماند.
 
 
در وزن 130 کیلوگرم احمد امینی به مصاف کشتی گیر ترک رفت و با ضربه فنی مغلوب شد و در مبارزه با کشتی گیر قرقیزستانی 5 بر 2 مغلوب شد و از کسب مدال برنز بازماند.
 
 
👈 پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد جوانان ناشنوایان از روز جمعه - 17 شهریور ماه در بیشکک قرقیزستان آغاز می گردد.
 
 


١٦:٥٢ - چهارشنبه ١٥ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٢٨٢٠    /    تعداد نمایش : ٢١٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: