چاپ        ارسال به دوست

مسابقات قهرمانی جهان کشتی 2023 ناشنوایان/ قرقیزستان ؛

سه برنز حاصل کار آزادکاران ناشنوای ایران در پنج وزن اول

در پایان رقابتهای پنج وزن اول کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوای قهرمانی جهان در قرقیزستان کشتی گیران ایران به سه مدال برنز رسیدند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ رقابتهای پنج وزن اول مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان از صبح امروز - یکشنبه 19 شهریور ماه به صورت دوره ای در بیشکک قرقیزستان آغاز و در پایان آزاد کاران ایران در اوزان 65 ، 86 و 97 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

نتایج پنج وزن اول به شرح زیر است :

🥉در وزن 65 کیلوگرم کیوان رستم آبادی با حریف آمریکایی خود رودرو شد و 9 بر 4 به برتری رسید و در مبارزه دوم خود 14 بر 4 نتیجه را به کشتی گیر ترک واگذار کرد ، رستم آبادی در مصاف با حریف اوکراینی 5 بر 0 پیروز شد و به مدال برنز رسید و کشتی گیران ترکیه و قزاق اول و دوم شدند.

🥉در وزن 86 کیلوگرم حمیدرضا کنعانی با کشتی گیر ترک مصاف کرد و 9 بر 3 نتیجه را واگذار کرد و در مبارزه دوم خود 4 بر 2 حریف کوبایی را شکست داد و در دور سوم برابر حریف هند با دریافت امتیاز آخر برنده میدان شد، در نیمه نهایی 6 بر 1 برابر قزاق شکست خورد و در مصاف با کشتی گیر هند 7 بر 2 پیروز میدان شد و به مدال برنز رسید و ورزشکاران ترکیه و قزاقستان بر سکوهای اول و دوم ایستادند.

🥉در وزن 97 کیلوگرم علی شکیبازاده در مبارزه اول خود حریف آمریکایی را ضربه فنی کرد ، در کشتی دوم کشتی گیر هند دیسکالیفه شد و شکیبازاده به عنوان پیروز میدان معرفی شد ، در نیمه نهایی 10 بر 0 مغلوب حریف اوکراین شد و در مبارزه با کشتی گیر آمریکایی 10 بر 0 پیروز شد و به مدال برنز رسید و کشتی گیران اوکراین و ترکیه اول و دوم شدند.

در وزن 57 کیلوگرم ابوالفضل جامه داری با کشتی گیر اوکراین مصاف کرد و 4 بر 3 مغلوب شد و در دومین مبارزه 10 بر 0 نتیجه را به کشتی گیر بلاروس واگذار کرد.

در وزن 74 کیلوگرم حسین دریکوند در دور اول با کشتی گیر میزبان مبارزه کرد و 4 بر 0 مغلوب شد ، در دور دوم با نتیجه 10 بر 0 حریف مغول خود را شکست داد و در مصاف با کشتی گیر قزاقستان 10 بر 0 مغلوب شد.

👈 رقابت‌های پنج وزن دوم کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان فردا در بیشکک قرقیزستان برگزار می‌شود.

 


١٧:٥٤ - يکشنبه ١٩ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٢٨٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٢٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: