چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیأت ورزش های ناشنوایان استان یزد

مجمع عمومی سالیانه هیآت ورزش های ناشنوایان استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، مجمع عمومی سالیانه هیأت ورزش های ناشنوایان استان یزد با حضور دکتر مسعود فراهانی طجر ( نائب رئیس آقایان فدراسیون ) و دکتر هاشمی ( معاون ورزشی اداره کل ورزش و. جوانان استان یزد ) و دیگر اعضای مجمع در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .


در این مجمع ، ابتدا دکتر فراهانی اظهار داشت ، با توجه به اینکه اسفندماه سال جاری در سه رشته شطرنج ، اسکی و فوتسال به مسابقات المپیک زمستانی 2024 ترکیه اعزام و همچنین سال آینده میزبان دهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان در تهران هستیم ، امیدواریم اداره کل ورزش و جوانان با توجه به اینکه این استان ورزش کاران خوب و مستعد ناشنوای زیادی دارد و در راستای استفاده از ظرفیت هاو پتانسیل های موجود باید تلاش شود از حمایت های ویژه ای برخوردار باشد ، تا موفقیت های زیادی را کسب کنیم .

وی همچنین خواستار این موضوع شد ، که از طریق ( ماده 88 ) سالن ورزشی را در اختیار هیأت ناشنوایان استان قرار گیرد که بتوانند کسب درآمد داشته و کمک بسزایی به هیأت باشد .


در ادامه دکتر هاشمی ، ضمن خیر مقدم به کلیه اعضای مجمع ، از زحمات سید مرتضی سجاد رئیس هیأت استان تشکر و قدردانی و عنوان کرد ، حمایت های همه جانبه از هیأت ناشنوایان استان را داریم و درصددیم تا بیش از پیش ورزش ناشنوایان این استان را گسترش پیدا کرده و شاهد موفقیت های زیادی از این ورزشکاران عزیز باشیم .

در این نشست ، تقویم ، برنامه ها و همچنین عملکرد مالی هیآت ورزش های ناشنوایان استان یزد بررسی و مورد تائید اعضا قرار گرفت .


١٢:٥٣ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٤٠٢    /    شماره : ٢٩٠٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: