مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان گرامیداشت هفته جهانی معلولین با قهرمانی تیم البرز و معرفی نفرات برتر پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان گرامیداشت هفته جهانی معلولین ، از صبح امروز – چهار شنبه 9 آذرماه در تهران آغاز شد و در پایان (در رده سنی بزرگسالان) تیم البرز با 125 امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های لرستان و تهران با امتیازهای 117 و 82 دوم و سوم شدند.
نفرات برتر رده جوانان و بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند.
(جوانان)
وزن 57 کیلوگرم:
1- علیرضا رمضانی از اصفهان
2- امیرحسین پاکزاد از خراسان رضوی
3- محمد مهدی پورقلی از اردبیل
وزن 61 کیلوگرم:
1- شاهرخ شکوهی از خراسان رضوی
2- مهدی گندمکار از اصفهان
وزن 65 کیلوگرم:
1- ابوالفضل محمدی از تهران
وزن 70 کیلوگرم:
1- سید امیرعباس رزاقی از اصفهان
2- امیرحسین آدینه زاده از خراسان رضوی
وزن 79 کیلوگرم:
1- بهنیا امامی از کردستان
2- سید یاشار حسینی از کرمانشاه
3- وحید اکبرزاده از خراسان رضوی
وزن 92 کیلوگرم:
1- حسین کاظمی از اصفهان
2- محمدحسین رحیمی از کرمانشاه
وزن 125 کیلوگرم:
1- ابوالفضل محمدحسنی از البرز
(بزرگسالان)
وزن 57 کیلوگرم:
1- محمد محمدی از همدان
2- ابوالفضل جامه دار از خراسان رضوی
3- وحید شیردل از اردبیل
وزن 61 کیلوگرم:
1- افشین زینی از البرز
2- بهزاد جابری از لرستان
وزن 65 کیلوگرم:
1- محمد حقی از آذربایجان شرقی
2- مجید فلاحی از فارس
3- مهرداد آخوندی از تهران
وزن 70 کیلوگرم:
1- محمد زارعی از کردستان
2- احمد قاسمی از آذربایجان شرقی
3- سجاد طاهریان از البرز
وزن 74 کیلوگرم:
1- حسین دریکوند از لرستان
2- علی رضایی از تهران
3- منصور شاهی از اردبیل
وزن 79 کیلوگرم:
1- حسین نوری از اردبیل
2- محمد حسین حاجتی از تهران
3- مسعود زمان زاده از البرز
وزن 86 کیلوگرم:
1- حمیدرضا کنعانی از مازندران
2- علی مرادی از لرستان
3- سید علی عباس پور
وزن 92 کیلوگرم:
1- عرفان ستاری از البرز
2- حسین سیفلو از آذربایجان غربی
وزن 97 کیلوگرم:
1- حسن مدانلو از مازندران
2- محمدرضا شعبانی از البرز
وزن 125 کیلوگرم:
1- محمدرسول قمرپور از البرز
2- علی شکیبازاده از آذربایجان غربی
3- مهدی مسیبی از تهران
در پایان این مسابقات و با حضور مهدی نصیبی دبیر ، دکتر فراهانی نایب رئیس آقایان و علیرضا بسیح مسئول کمیته فنی فدراسیون ، دکتر زند مدیرفنی تیم ملی کشتی ، مروت نیا دبیر انجمن کشتی ناشنوایان ، خوش منظر رئیس کمیته داوران هیأت کشتی تهران ، تعدادی از روسای هیأت ها و سرپرستان و مسئولین تیمها ، احکام قهرمانی ، مدال ها و کاپ نفرات و تیم های برتر اهدا گردید.