چاپ        ارسال به دوست

مسابقات قهرمانی جهان کشتی 2023 ناشنوایان/ قرقیزستان ؛

کولاک جوانان آزادکار ناشنوایان ایران / چهار کشتی گیر فینالیست شدند

رقابت های کشتی آزاد جوانان ناشنوای قهرمانی جهان در قرقیزستان در حال برگزاری است و کشتی گیران کشورمان در اوزان 57 ، 61 ، 67 و 79 کیلوگرم به فینال صعود کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ آزادکاران جوان ناشنوا از صبح امروز - شنبه 18 شهریور ماه در پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی 2023 ناشنوایان در بیشکک قرقیزستان به مصاف حریفان رفتند و رمضانی ، شکوهی ، محمدی و امامی ب فينال راه یافتند.

در وزن 57 کیلوگرم علیرضا رمضانی در دور اول 10 بر 0 کشتی گیر اوکراین را شکست داد و در دور دوم 12 بر 2 حریف قزاق خود را مغلوب کرد و به فينال راه یافت.

در وزن 61 کیلوگرم شاهرخ شکوهی حریف ترک را ضربه فنی کرد و در دومین مبارزه نیز کشتی گیر قزاقستان را ضربه فنی کرد و به فينال صعود کرد.

در وزن 65 کیلوگرم ابوالفضل محمدی در دور اول کشتی گیر ارمنستان را ضربه فنی کرد و در مصاف با کشتی گیر اوکراین 12 بر 2 به برتری رسید و به فينال صعود کرد.

در وزن 70 کیلوگرم سید امیرعباس رزاقی برابر حریف ترک ضربه فنی شد و در مبارزه دوم 13 بر 3 نتیجه را به کشتی گیر ارمنستان واگذار کرد.

در وزن 74 کیلوگرم یاشار حسینی در کشتی اول 8 بر 1 نتیجه را به حریف قراقستانی واگذار کرد و در کشتی دوم به دلیل انصراف حریف ترک ، حسینی می‌رود میدان معرفی شد.

در وزن 79 کیلوگرم بهنیا امامی در دور اول کشتی گیر قزاق را با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش روی برداشت و در دور دوم کشتی گیر ترکیه را 10 بر صفر شکست داد و به فينال راه یافت.

در وزن 86 کیلوگرم محمدحسن رحیمی در دور اول کشتی گیر قزاق را 13 بر 0 مغلوب کرد و در دومین مسابقه خود 12 بر 4 مغلوب کشتی گیر آمریکا شد.

پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد و فرنگی جوانان ناشنوایان در بیشکک قرقیزستان در حال برگزاری میباشد.

 


١١:٢٥ - شنبه ١٨ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٢٨٢٧    /    تعداد نمایش : ١٦٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: