چاپ        ارسال به دوست

رئیس فدراسیون ناشنوایان :

به دنبال اجرای قانون استخدام مدال‌آوران ناشنوا در ارگان‌های دولتی هستیم

رئیس فدراسیون ناشنوایان می‌گوید: از زمانی که مسوولیت این فدراسیون را بر عهده گرفتم سعی کردم حق و حقوق ورزشکاران و مربیان را پرداخت کنم و خواسته‌های آن‌ها را تا حد امکان عملیاتی کنم.

مهران تیشه‌گران رئیس فدراسیون ناشنوایان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: در طی ۱۰ ماهی که مسوولیت فدراسیون ناشنوایان را بر عهده گرفتم تلاشم بر این بود که به خواسته‌های ورزشکاران ناشنوا و مربیان پاسخ مثبت بدهم و در حد توانم دغدغه‌های آنها را از نظر یکسان سازی پاداش مرتفع کنیم.

وی گفت: طی بازدید وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک از اردوهای ناشنوایان این قول را دادند که آیین‌نامه‌ای مصوب شود تا مدال‌آوران ناشنوا نیز نصف پاداش مدال آوران المپیک و پارالمپیک را دریافت کنند. البته پیگیر تصویب این آیین نامه هستم اما هنوز به نتیجه خاصی نرسیده است.

رییس فدراسیون ناشنوایان خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی که برای تامین معیشت مدال‌آوران ناشنوا با کمک هیات رییسه فدراسیون پیگیر آن هستیم، بحث استخدام مدال‌آوران با حمایت وزیر کار در ارگان‌های مختلف دولتی است. امیدوارم شرایطی فراهم شود تا در جهت رفع این مشکل گام موثری برداریم.

تیشه‌گران همچنین از اعزام تیم جودو ناشنوایان برای نخستین بار به مسابقات جهانی فرانسه خبر داد و افزود: این مسابقات فروردین در فرانسه برگزار می‌شود که به خاطر شرایط اقتصادی سعی داریم تنها کسانی را عازم این مسابقات کنیم که شانس زیادی برای کسب مدال دارند. بنابراین امکان دارد از ۱۰ ورزشکاری که در اردوی آمادگی بسر می‌برند با نظر کادر فنی تنها ۵ نفر عازم فرانسه شوند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا میزبان و زمان برگزاری بازی‌های آسیایی ناشنوایان مشخص شده است یا خیر؟ گفت: هنوز از کنفدراسیون آسیا در این زمینه اطلاع دقیقی دریافت نکردیم، اما این احتمال وجود دارد که این بازیها مهر سال آینده به میزبانی بحرین و یا اردن برگزار شود.

رییس فدراسیون ناشنوایان در پایان خاطرنشان کرد: در طی مدت مسوولیتم در فدراسیون ناشنوایان تلاش کردم وارد حاشیه نشوم و برنامه ها را طوری جلو ببرم که ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان از عملکرد فدراسیون راضی باشند. امیدوارم سال آینده نیز که سال پرترافیکی از نظر برگزاری مسابقات جهانی است، به موفقیت‌های قابل قبولی دست پیدا کنیم.


٠٩:٤٥ - يکشنبه ٢٢ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٩٩    /    تعداد نمایش : ٤٢٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: