چاپ        ارسال به دوست

نهمین دوره بازی های آسیایی 2019 ناشنوایان / هنگ کنگ

گفتگو با زهرا داودی - نایب رئیس بانوان فدراسیون ناشنوایان

نایب رئیس بانوان فدراسیون ناشنوایان : برنامه ریزی مدونی برای بازی های آسیایی هنگ کنگ پیش بینی کرده ایم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، زهرا داودی –نایب رئیس بانوان فدراسیون با اشاره به برگزاری اردوهای بانوان ، اظهار داشت : با توجه به اعزام بانوان در سه رشته تکواندو ، دوومیدانی و تنیس روی میز با حمایت مسئولین فدراسیون تمام تلاش خود را در فراهم نمودن شرایط ایده آل به کار بسته ایم تا تیمی آماده به نهمین دوره بازی های آسیایی اعزام نماییم.

داودی ادامه داد : در رشته تکواندو ابتدا با دعوت از نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور یک مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی برگزار کردیم و در نهایت 10 نفر جهت شرکت در اردوهای آمادگی جهت اعزام به بازیها دعوت شدند و پس از برگزاری سه مرحله اردوی آمادگی ، نفرات اصلی تیم نهایی خواهند شد.

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دوومیدانی نیز در اردبیل برگزار شد که با توجه به رکوردهای ورودی ورزشکاران 3 نفر به عنوان نفرات اصلی اعضای تیم ملی دوومیدانی بانوان ناشنوایان انتخاب شدند.

همچنین اعزام نفر اول مسابقات قهرمانی کشور تنیس روی میز در دستور کار قرار دارد و هماهنگی های لازم در مورد تمرینات ورزشکار توسط انجمن انجام و اعلام خواهد شد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون ناشنوایان شرایط تیم ها را مطلوب دانست و عنوان کرد : متاسفانه ورزشکاران در استانها تمرینات مداومی ندارند و در بدو ورود از لحاظ آمادگی در سطح متوسطی بودند و خدارو شکر با برنامه کادر فنی ، ورزشکاران تمرینات مرتب و منسجمی در اردوها دارند و پس از هر مرحله اردو بر آمادگی بدنی و فنی آنها افزوده می شود.

داودی در پایان اظهار امیدواری کرد : بتوانیم با کمک مسئولین در جهت توسعه و پیشرفت ورزش ناشنوایان گام برداریم و با برنامه ریزی مدون از سوی فدراسیون و انجمن های ورزشی ورزشکاران نتایج درخشانی را در بازی های آسیایی کسب کنند.


١٨:٢١ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٢٠    /    تعداد نمایش : ٧٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: