هجدهمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور آقایان ناشنوایان به میزبانی قزوین برگزار و تیم چهارمحال و بختیاری قهرمان شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، این مسابقات از روز شنبه 23 اردیبهشت ماه با حضور مهران تیشه گران دبیر فدراسیون ، محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین ، سعید سلگی مسئول کمیته فنی فدراسیون ، فرهاد رحمانی رئیس هیأت ناشنوایان استان قزوین و سایر مسئولین در ورزشگاه 15 هزار نفری سردار آزادگان ابوترابی آغاز شد و در پایان روز دوم (یکشنبه 24 اردیبهشت ماه) نتایج ذیل به دست آمد :
ماده 100متر:
1-هاشم یادگاری از مرکزی با رکورد 10/66ثانیه
2-سجاد ماهپور از گیلان با رکورد 11/18ثانیه
3-علیرضا صالحی از فارس با رکورد 11/28 ثانیه
ماده 200متر:
1-هاشم یادگاری از مرکزی با رکورد 22/10ثانیه
2-سجاد ماهپور از گیلان با رکورد 23/25ثانیه
3-محسن هاشمی از اصفهان با رکورد 23/37ثانیه
ماده 400متر:
1-سیروان زمانی از کردستان با رکورد53/77ثانیه
2-میثم تاج فر از ایلام با رکورد 55/60ثانیه
3-احمد شبانیان از چهارمحال و بختیاری با رکورد 55/64ثانیه
ماده 800متر:
1-علیرضا عالی پور از چهارمحال و بختیاری با رکورد 59/20-1 دقیقه
2-احمد روایه از اصفهان با رکورد09/80-2دقیقه
3-علی اکبر رسولی از فارس با رکورد 11/99-2دقیقه
ماده 1500متر:
1-علیرضا عالی پور از چهارمحال و بختیاری با رکورد 19/50-4دقیقه
2-پوریا صالحی از چهارمحال و بختیاری با رکورد 43/10-4دقیقه
3-علی اکبر رسولی از فارس با رکورد 42/93-4دقیقه
ماده 5000متر:
1-حسین صداقت از اردبیل با رکورد 19/94-16دقیقه
2-مهران سرفراز از اصفهان با رکورد 20/78-16دقیقه
3-بهرام بیرانوند از لرستان با رکورد 46/54-16دقیقه
ماده 10000متر:
1-مهران سرفراز از اصفهان با رکورد 49/00-34دقیقه
2-محمد صادق بخشی پور از چهارمحال و بختیاری با رکورد 25/64-37دقیقه
3-جلیل فیروزی از آذربایجان شرقی با رکورد 06/00-38دقیقه
110متر با مانع :
1-علیرضا عبادپور از قزوین با رکورد 19/23ثانیه
2-مجید شاهینی از چهارمحال و بختیاری با رکورد 19/62ثانیه
3-مسلم شیرزاد از قزوین
400متر با مانع :
1-علیرضا عبادپور از قزوین با رکورد 02/02-1دقیقه
2-مهدی رحیمی از فارس با رکورد 06/32-1دقیقه
3-احمدرضا شبانیان از چهارمحال و بختیاری با رکورد 06/40-1دقیقه
در رشته پرش طول:
1-یاشار وقار از اردبیل با رکورد 6/50متر
2-حسین بابائی از یزد با رکورد 6/28متر
3-سید علی حسینی از یزد با رکورد 5/91متر
در رشته پرش سه گام :
1-محمدهادی صالحی از فارس بارکورد 12/48متر
2-علی جباره از فارس با رکورد 11/60متر
3-سید علی حسینی از یزد با رکورد 11/22متر
در رشته پرش ارتفاع :
1-محمدهادی صالحی از فارس با رکورد 1/96متر
2-علیرضا صالحی از فارس با رکورد 1/93متر
3-حسین بابائی زاده از یزد با رکورد 1/70متر
در رشته پرتاب وزنه :
1-عرفان صفاری از تهران با رکورد 16/08متر
2-سجاد پیرآیقرچمن از آذربایجان شرقی با رکورد 13/43متر
3-بهزاد فولادی از گیلان با رکورد 12/49متر
در رشته پرتاب دیسک:
1-سجاد پیرآیقرچمن از آذربایجان شرقی با رکورد 54/59متر
2-حسن باجولند از لرستان با رکورد 36/14متر
3-حسن بخت شادی از آذربایجان شرقی با رکورد34/15متر
در رشته پرتاب نیزه:
1-سید محمد شفیع صادقی نسب از کهگیلویه و بویراحمد با رکورد 43/23متر
2-مسلم شیرزاد از قزوین با رکورد 41/03متر
3-حمیدرضا سلطانی از االبرز با رکورد 35/28متر
نتایج تیمی :
تیم چهارمحال و بختیاری با 43 امتیاز قهرمان شد و تیم های فارس و اصفهان با 43 و 28 امتیاز مقام های دوم و سوم را کسب نمودند.